Mobile

Gunslinger

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Gunslinger

Darmowy Automat do Gier Gunslinger OnlineTematyka Dzikiego Zachodu przewija się w wielu automatach do gry, jednak Gunslinger wydaje się być najbardziej pasjonującą grą spośród innych w tej tematyce. Gra posiada 3 rundy bonusowe – runda darmowych zakręceń (strzelanie do butelki whiskey w celu określenia liczby darmowych spinów), runda łowcy nagród oraz runda gry w karty, podczas której można trafić progresywnego jakpota. Dodatkowe wygrane umożliwiają również symbole Wild oraz scatter.

Automat posiada 25 linii wypłat, na które można stawiać maks. 5 żetonów/1 linię. Dostępna jest również opcja auto play, którą można skonfigurować.

Darmowy Automat do Gier Gunslinger Online

Symbolem Wild jest kowboj, za którego 5 sztuk można wygrać 10 tys. żetonów. Inne wysoko płatne symbole to: scatter w postaci białego konia – za 5 symboli 200x, za 4 – 20x,  belle – za 5 symboli 500 żetonów, odznaka szeryfa – za 5 symboli 300  żetonów. Pozostałe symbole należą do mniej wartościowych. Symbolem wyzwalającym rundę łowcy nagród jest plakat z napisem ‘wanted’, który pojawia się tylko na trzech pierwszych bębnach. Z kolei symbolem aktywującym rundę darmowych spinów jest butelka whiskey, która pojawia się na 3 środkowych bębnach. Runda darmowych spinów to szansa na podwojenie dotychczasowej wygranej. Trafienie 5 symboli karcianych rozpoczyna grę karcianą, podczas której gracz odkrywa karty skrywające kwotę wygranej lub odznakę szeryfa. Zebranie 5 odznak to wygrana w postaci jackpota, a w innym przypadku, to suma wygranych wskazanych na kartach. Runda łowca nagród to gra pick em, podczas której gracz strzela do beczek ukrywających nagrody różnej wartości, a następnie pojedynkuje się na broń ze złoczyńcą. Jeżeli graczowi uda się zwyciężyć, wygrywa nagrodę w postaci mnożnika.

No comments

Leave a Reply