Mobile

Gods Temple

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Gods Temple

Darmowy Automat do Gier Gods Temple OnlineGod’s Temple, maszyna do gry, bazuje na piramidach Starożytnego Egiptu w miejscu, gdzie gracze mogą znaleźć unikalnie ukształtowane piramidy, które ułożone są na 6 bębnach wraz z 64 wygrywającymi liniami. Maszyna do gry została wyposażona w niesamowitą ilość bonusowych opcji; znajdziesz wśród nich darmowe obroty, bonusowe wygrane oraz dzikie wygrane.

Darmowy Automat do Gier Gods Temple Online

 

Jednakże, ta gra oferuje też interesujący nowy obrót jeśli chodzi o dążenie do celu i daje to możliwość użytkownikom na zachęcającą drogę obracania bębnami aby zdobyć dodatkowe nagrody.

Starożytny Egipt jest jednym z najpopularniejszych motywów jakie gracz może znaleźć na maszynach do gry. Jest to fakt, że prawdziwy motyw dobrze będzie łączyć się z graczami, jako że jest to połączenie bogactwa, dobrego życia, zagadek i historii. Jak już możesz się spodziewać z innych gier, znajdziesz tutaj symbol słońca ze skrzydłami, krzyż Ankh oraz oko Horusa. Jest to też możliwe aby policzyć kilka boskich postaci takich jak Anubis lub bóg z głową psa, którego znajdziesz tylko po śmierci. Kolejnym jest Horus, lub bóg z głową sokoła, bóg na niebie.

Prawdą jest, że symbole pojawiają się na bębnach maszyny do gry God’s Temple. Sprawia to, że ta gra hazardowa jest całkiem standardową grą o motywie egipskim jeśli chodzi o sam design. Jednakże, ta gra hazardowa posiada wiele rzeczy, które oferuje w swojej rozgrywce.

Sześć bębnów w tej maszynie do gry są od siebie inne. Niektóre z pierwszych bębnów po lewej będą pokazywać 2 symbole, drugie trzy, a trzecie cztery symbole i będzie to działać w ten sposób.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!