Mobile

God Of Gamblers

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

God Of Gamblers

Darmowy Automat do Gier God Of Gamblers OnlineGod of Gamblers, darmowy automat do gier, jest grą hazardową która będzie opowiadać o wyszukaności i najwyższej klasy przepychu. Z pewnością zauważysz w niej elegancki urok zaczynając już od momentu, w którym ta gra hazardowa załaduje się na Twoim urządzeniu aż do momentu w którym rozpoczniesz obroty bębnami.

Darmowy Automat do Gier God Of Gamblers Online

 

Ta gra nie posiada boga, który będzie unosić się na ekranie i pomagać Ci w wygranych jednak będzie tutaj dziarski mężczyzna, który ubrany jest w garnitur i będzie on czekać niecierpliwie zaraz obok bębnów. Ta gra posiada wszystkie ze zwykłych symboli jakie znajdziesz w każdym kasynie takie jak znaki kart do gry, kupki złota, cygara, obracające się kostki, złote bronie oraz koło ruletki.

Ta gra oferuje 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Każda z wygrywających linii powinna posiadać tylko jedną monetę. Jeśli jednak nie chcesz tracić cennego czasu na ustawianie wszystkiego manualnie, wtedy możesz śmiało skorzystać z przycisku Max, który od razu ustawi wszystkie opcje Twojego zakładu do maksimum. Ta gra nie posiada progresującej głównej nagrody jednak jest tutaj kilka innych, różnych bonusów takich jak bonusowa gra, bonusowy znak oraz dziki symbol który doda trochę interesującego doświadczenia do tej gry hazardowej.

Jeśli uda Ci się wygrać, jest to możliwe aby zwiększyć to, co wygrałeś, za pomocą pobocznej gry, która może podwoić wygraną. Kiedy rozpoczniesz już grać w tą grę, zobaczysz od razu seksowną damę, która ubrana będzie w obcisły strój i będzie ona rzucać kostkę w górę lub w dół w swoich rękach. Jeśli uda Ci się dostać do bonusowej gry, będzie ona wtedy na boku, gdzie będzie czekać na to, aż podejmiesz odpowiednią decyzję.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!