Mobile

Gems and Stones

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Gems and Stones

Darmowy Automat do Gier Gems and Stones OnlineMaszyna do gry Gems & Stones bazuje na wygrywaniu pieniędzy, a w tym samym czasie na zabawie i rozrywce, oraz oferuje ona 10 wygrywających linii i 5 bębnów. Znajdziesz tutaj bezcenne klejnoty i kamienie wśród symboli tej gry, powinieneś również wiedzieć, że nie ma tutaj wielu fanaberii, a wiele wygranych.

Darmowy Automat do Gier Gems and Stones Online

 

Ta maszyna do gry bazuje na klasycznym hazardzie. Posiada ona ciemno niebieskie tło wraz z czarnymi i złotymi ozdobami. Bębny zostały udekorowane ramką, korzystającą ze złotych zdobień, a ogólna atmosfera pozwala poczuć się jak w niezwykle luksusowym kasynie. Ta gra hazardowa nie posiada wiele do pokazania jeśli chodzi o jej estetykę; jednak prawdziwa akcja rozpocznie się wtedy, kiedy bębny zaczną się obracać.

Cechy gry

Maszyna do gry Gems & Stones daje graczom szansę na dopasowanie ustawień gry tak, jak im się podoba oraz w zależności od tego, ile chcą przeznaczyć na rozgrywkę. Gracz będzie musiał zacząć od preferowanej wartości monety, która zaczyna się od 0.01 aż do 5. Można również dopasować całkowite kredyty za pomocą ustawień. Będziesz musiał przenieść się w dół ekranu, gdzie będziesz mógł wybrać monety i zobaczyć jak wiele z nich jest dostępnych.

Symbole

Maszyna do gry Gems & Stones zawiera dobrze znane symbole, jednak zostały one na nowo stworzone w piękny sposób. Ikony o najniższej wartości to As, Król, Dama, Walet oraz 10. Kolejnymi są cztery typy klejnotów i wszystko czego potrzebujesz to zdobycie dwóch symboli na aktywnej wygrywającej linii, jeśli chcesz dorwać się do wygranych. Będziesz mógł znaleźć zielony szmaragd, żółty kwarc oraz czerwony rubin.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!