Mobile

Geisha

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Geisha

Darmowy Automat do Gier Geisha OnlineGeisha, maszyna do gry, oferuje 25 wygrywających linii i 5 bębnów, oraz bazuje ona na dobrze znanych japońskich kobietach. Jest to dla Ciebie szansa na podróż do tej magicznej krainy, aby nacieszyć się wschodzącym słońcem. Maszyna oferuje eleganckie i tajemnicze otoczenie z kilkoma niespodziankami na zapleczu.

Darmowy Automat do Gier Geisha Online

 

Ta maszyna do gry daje graczom szansę na poznanie nowego świata hazardu. Ta gra hazardowa została ulokowana w tradycyjnej Japonii, powinieneś więc spodziewać się zobaczyć wiele wyrafinowania i piękna. Jest tutaj namalowana tuszem sakura, czyli drzewko wiśniowe, która kwitnie w tle wraz ze swoimi różowymi płatkami które powiewać będą na ekranie, w trakcie gdy gracz kontynuować będzie rozgrywkę.

Bębny zostały zwieńczone za pomocą czarnych kafelek dachowych wraz z odseparowanymi ramkami z bambusa. Ogólnie kolory lawirować będą wokół brązu i sepii, co przywoła spokój. Muzyka w tej maszynie do gry jest również tradycyjna, a w tym samym czasie jest spokojna, co dobrze pasuje do motywu.

Ta darmowa gra hazardowa oferuje najlepsze doświadczenie swoim designem. Wygląda on relaksująco i pięknie, a w tym samym czasie zapewnia sporo rozrywki.

Zakłady

Możesz postawić zakład z wartością monety wahającą się od 0.01 aż do 5 według tego co będziesz chciał, oraz wybrać ilość wygrywających linii z jakimi chciałbyś rozpocząć rozgrywkę. Funkcja automatycznego obrotu pozwoli graczom kontynuację rozgrywki, jeśli on nie może robić tego manualnie.

Symbole gry

Ta maszyna do gry posiada 12 symboli Geishy, które zostały przepięknie stworzone. Wszystko bazuje tutaj na tradycyjnej japońskiej kulturze, co idealnie pasuje do gry. Najniżej opłacanymi symbolami są tutaj monety oraz sandały z japońskim ideogramem miłości, parasolka, wachlarz, imbryk na herbatę oraz Shamisen. Trzy Geishe są najwyżej opłacanymi symbolami.

No comments

Leave a Reply