Mobile

Beez Kneez

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Beez Kneez

Darmowy Automat do Gier Beez Kneez OnlineNie jest to łatwe aby znaleźć tak urocze, małe, puchate kreaturki w kasynie. Jednakże, nie powinno Cię to powstrzymywać od próby zakręcenia tymi kołami w tej popularniej maszynie do gry która oferuje aż 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów.

Darmowy Automat do Gier Beez Kneez Online

 

Ekran tej gry hazardowej jest bardzo wesoły i pokazuje on słoneczny ekran, oraz będzie on czekać na każdego z graczy tej maszyny, podczas gry tło będzie pokazywać przepiękne, błękitne niebo z uroczymi pszczółkami, które będą sobie bzyczeć niedaleko i tworzyć malownicze i jasne tło gry.

Symbole w grze

Poza słodkimi pszczółkami, gra ta posiada wiele innych symboli takich jak jabłka, kwiatki, grzybki, gąsienice, ważki, ule pszczół oraz motylki. Ta gra ustawiona jest w ogromnym ulu pszczół jeśli chodzi o sam interfejs, a ul pszczół ustawiony jest na tle pięknego i letniego dnia. Gra ta posiada niezwykle dobrą i przyjemną atmosferę w sobie. Tańczące wokół pszczoły są tutaj wysoko opłacanym symbolem na tej maszynie do gry i z pewnością poczujesz się jak prawdziwy szczęściarz, jeśli uda Ci się zdobyć 5 z nich. Dostaniesz wtedy aż do 5000 kredytów. Możesz spróbować zdobyć do tego fioletowy kokon, dziki znak tej gry, co wtedy pomoże Ci łatwo podwoić Twoje pieniądze.

Jak wygrywać?

Kiedy uda Ci się zdobyć trzy pszczoły robotnicze, wtedy dostaniesz nagrodę robotniczych pszczół. To zabierze Cię na jeden z ekranów pobocznych, który wypełniony będzie wieloma i przepięknymi różowymi kwiatami. Kiedy uda Ci się je zdobyć, wtedy dostaniesz swój zakład pomnożony 100x razy.

Kiedy uda Ci się zdobyć kokon podczas obrotu, wtedy wygrasz bonusowe, darmowe rundy obrotów. Za 3 z kokonów, dostaniesz 15 darmowych obrotów, jeśli zdobędziesz aż 4 z kokonów, oznacza to wygraną 20 darmowych obrotów, a jeśli szczęście Ci dopisze i zdobędziesz ich aż 5, zostaniesz nagrodzony 25 darmowymi rundami obrotów. Jeśli uda Ci się wygrać, możesz wypróbować tryb hazardu na tej maszynie do gry. Ten tryb hazardu możesz wykorzystać aż do 5x razy i jeśli uda Ci się wygrać każde z tych razy, możesz zdobyć aż do 3,200,000 monet.

No comments

Leave a Reply