Mobile

8 Dragons

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

8 Dragons

Darmowy Automat do Gier 8 Dragons Online8 Dragons Slot Game jest maszyną do gry z motywem smoków. Jest ona zaprojektowana pięknie i posiada ona czerwone tło, które jest odpowiednie dla tego motywu. Nawet jeśli ta gra posiada symbole kart, nie będą one w żaden sposób kolidować z całością tej gry. Jest to wręcz idealna gra dla ludzi, którzy nie lubią ryzykować i zakładają mało, podczas gry specjalne bonusy gry mogą być fantastyczne.

Darmowy Automat do Gier 8 Dragons Online

 

Ta gra jest bazowana na 20 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Wielkość i wartość monety w grze zaczyna się od 50 centów, a maksymalny zakład maszyny wynosi około 100 dolarów za każdy obrót. Główna nagroda w tej grze wynosi ponad 5000 monet; jednakże, użytkownicy mogą cieszyć się wielkimi wypłatami z kilkoma specjalnymi opcjami oraz rundami darmowych obrotów możliwych do znalezienia podczas rozgrywki na maszynie. Kiedy zaczniesz czytać tą wielostronicową tabelę wypłat, jako gracz będziesz w stanie nauczyć się więcej o specjalnych bonusach gry, wypłatach i symbolach znajdujących się w maszynie. Możesz też użyć przycisku automatycznej rozgrywki, który znajduje się w grze. Kiedy użyjesz przycisku spacji oraz przycisku entera, będziesz w stanie zakręcić bębnami, albo je zatrzymać.

Symbole i znaki w tej grze hazardowej zawierają koszyczek, złote monetki, żółwia, fioletowego smoka i tygrysa. Specjalnymi symbolami w tej grze hazardowej są złote smoki, które są tutaj dzikim znakiem i zastępują one inne symbole, aby pomóc w stworzeniu wygrywającej kombinacji na liniach. Jednakże, nie może on zastąpić symbolu bonusowego gry. Dziki smok pojawia się tylko na bębnach 2, 3 oraz na bębnie 4. Jest on wtedy w stosie w dwóch grupkach. Kiedy pełny stos dzikich symboli gry zostanie znaleziony w normalnej grze, cała wygrana maszyny zostanie pomnożony razy dwa. Bonusowy symbol tej gry to czerwony woreczek i ten symbol będzie aktywować rundę darmowych obrotów.

No comments

Leave a Reply