Mobile

Wheel Of Wealth

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Wheel Of Wealth

Darmowa Gra Slotowa Wheel Of Wealth OnlineMaksymalna stawka zakładu w tym 3-bębnowym automacie z 1 linią wypłaty wynosi 3 żetony za spin, a wartość żetonu wynosi 1. Gra oferuje opcję auto play. Do symboli należą klasyczne symbole jak pojedyncze, podwójne i potrójne bary oraz owoce, jak np. wiśnie – za których 3 sztuki gracz wygrywa do 12 żetonów w zależności od stawki zakładu.

Darmowa Gra Slotowa Wheel Of Wealth Online

Symbolem Wild jest logo gry, za którego 3 sztuki gracz otrzymuje 5 tys. żetonów przy maksymalnej stawce zakładu. Wild zastępuje inne symbole, z wyjątkiem scatter, pomagając tworzyć wygrywające kombinacje. Jeżeli jeden symbol Wild wchodzi w skład takiej kombinacji, wtedy wartość nagrody mnożona jest x2, natomiast jeżeli są to 2 symbole Wild, wtedy wartość nagrody mnożona jest x4.

Symbolem scatter jest ikonka z napisem „spin” występująca tylko na 3 bębnie i jeżeli pojawi się ona na linii wypłat, aktywuje rundę bonusową z kołem z 20 przegrodami – mnożnikami różnej wartości (20-1000). Runda bonusowa dostępna jest tylko przy maksymalnej stawce zakładu.

No comments

Leave a Reply