Mobile

Scrooge

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Scrooge

Darmowa Gra Slotowa Scrooge OnlineTen 5-bębnowy automat do gier online z 50 liniami wypłat zabiera w podróż na spotkanie z duchami świąt Bożego Narodzenia. Gra inspirowana jest bohaterami dickensowskiej „Opowieści wigilijnej” – Scroogem i Tiny Timem. Trafienie 5 symboli Tima nagradza mnożnikiem w postaci 200x stawki zakładu, zakutego w łańcuchy i przeklętego Jacoba Marleya – 250x, Ducha przyszłych świąt Bożego Narodzenia – 300x, Ducha teraźniejszych świąt Bożego Narodzenia – 350x, Ducha minionych świąt Bożego Narodzenia – 400x, a Ebenezera Scrooge’a – 600x. Inne symbole to pęk kluczy, zegar, księga, worek z pieniędzmi i sejf.

Darmowa Gra Slotowa Scrooge Online

Symbolem Wild jest wieniec z tytułem gry, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter, jakim jest kołatka do drzwi. Trafienie 3 lub więcej symboli scatter aktywuje rundę bonusową Xmas Dinner, kiedy to gracz przenosi się do kolacyjnego stołu, przy którym zasiada 5 głodnych bohaterów gry w oczekiwaniu na świąteczną kolację. Zadaniem gracza jest wybranie dania dla każdego z bohaterów poprzez przeciągnięcie dania na talerz. Każde z dań wiąże się z innym mnożnikiem, dlatego kiedy podświetli się najlepsze danie, gracz otrzymuje odpowiadający mu mnożnik.

Rundę darmowych spinów aktywują dwa symbole: kalendarz, który dodaje jeden dzień do kalendarza znajdującego się w lewym, górnym rogu ekranu oraz symbol z napisem „Plus One Free Spin”, który dodaje darmowy spin w prawym, górnym rogu ekranu. Kiedy kalendarz wyświetli 25 dzień, aktywują się uzbierane darmowe spiny, podczas których wygrane mnożone są x2.

No comments

Leave a Reply