Mobile

Jason And The Golden Fleece

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Jason And The Golden Fleece

Free Jason And The Golden Fleece Slot Machine OnlineŻegluj razem z Argonautami i przeżyj jedną z największych przygód – mityczną legendę grecką o Jazonie i złotym runie. Ta gra naznaczona honorem i odwagą posiada 5 bębnów i 25 linii wypłat.
Gra oparta jest na znanej historii o Jazonie, mitycznym bohaterze greckim, który wyruszył wraz z towarzyszami – Argonautami w podróż w poszukiwaniu złotego runa, aby móc powrócić do Jolkos i zasiąść na prawowitym tronie. Jazon i Argonauci musieli zmierzyć się po drodze z 6-rękimi potworami, harpiami, syrenami, klifami oraz mnóstwem niebezpiecznych bóstw, aby na koniec wyrwać ze szponów nigdy nie śpiącego smoka złote runo.

Darmowa Gra Slotowa Jason And The Golden Fleece Online

 

Stawka zakładu wynosi 0.01-5 żetonów. Ta gra hazardowa nie posiada opcji zmiany liczby linii, co oznacza, że zakłady na linię mnożone są przez 25 dając stawkę za spin. Do symboli w grze należą: Jazon, jego żona Medea, centaur Chejron, który zaopiekował się Jazonem i wykształcił go, Argonauci, statek Argo, smok z Kolchidy, syreny, olbrzym z brązu z Krety, zdradzieckie skały Symplegady oraz zamek w Jolkos.

Trafienie 5 symboli miasta Jolkos nagradza 250 żetonami w opcji maksymalnego zakładu. Za 5 symboli Kolchidy gracz otrzymuje 750 żetonów, za Argo – 3 tys. żetonów, Argonautów – 4 tys. żetonów, Chejrona – 5 tys. żetonów, Medeę – 7500, a za Jazona – 10 tys.
Celem gry jest odnalezienie złotego runa, które pełni rolę symbolu scatter. Trafienie 3 takich symboli przenosi gracza w różne miejsca z rundami bonusowymi, np. „shield bonus” w Jolkos, czy „shipwreck bonus” w Symplegadach, które prowadzą do złotego runa w Kolchidzie.
Logo gry pełni nie tylko rolę symbolu scatter, ale również Wild, a trafienie 3 lub więcej symboli aktywuje rundę 10 darmowych spinów z mnożnikiem 3x.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!