Mobile

Curious Machine

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Curious Machine

Darmowa Gra Slotowa Curious Machine OnlineJeszcze bardziej niż większość automatów, Miles Bellhouse and his Curious Machine sprawią, że gracz będzie miał wrażenie przeżywania prawdziwej przygody. Dzięki ciekawym opcjom bonusowym gracz będzie czuł się jakby uczestniczył we wspaniałej podróży z Milesem i jego maszyną, która teleportuje do różnych, szalonych światów.

Kasyno Gra cechuje się świetną grafiką, efektami, symbolami oraz klimatyczną muzyką w tle.

Darmowa Gra Slotowa Curious Machine Online

 

Jak w przypadku większości gier od Betsoft, tak również Miles Bellhouse and his Curious Machine posiada mnóstwo opcji bonusowych. Jedną z nich jest unikatowy vortex wild, który jeżeli nie zdoła stać się częścią wygrywającej linii wypłat, obróci ponownie sąsiednie ikony dając graczowi nową okazję do wygrania. Po jakimkolwiek niepomyślnym zakręceniu może pojawić się cofnięcie się bębna, co spowoduje ponowne losowe zakręcenie jednego z bębnów. W przypadku trafienia 3 lub więcej symboli dinozaura w dowolnym miejscu ekranu, gracz wygrywa darmowe zakręcenia, podczas których pojawia się mnożnik x5! Nadal nie usatysfakcjonowany? Co powiesz na szybką podróż w czasie trafiając co najmniej 3 symbole mapy w dowolnym miejscu bębna? Jeżeli wszystko to jest nadal niewystarczające, istnieje również gamble bonus, aby podkręcić akcję!

Pomimo dużej liczby opcji, darmowa gra hazardowa jest zaskakująco prosta. Należy tylko wybrać nominał żetonu, liczbę linii wypłaty oraz zakład na linię i można kręcić bębnem licząc na łut szczęścia.

No comments

Leave a Reply