Mobile

Wild Warp

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Wild Warp

Darmowa Gra Hazardowa Wild Warp OnlineMaszyna do gry Wild Warp jest grą hazardową, która wypełniona jest po same brzegi przez symbole zainspirowane sci-fi, wraz z gwiezdnymi bonusami takimi jak rundy darmowych obrotów, oraz rozwijające się dzikie znaki, a także runda hazardowa, która może pomóc Ci zwiększyć swoją wygraną.

Darmowa Gra Hazardowa Wild Warp Online

 

Motyw gwiezdny tej maszyny do gry przedstawi Ci heroicznego pilota, dziwne kryształy, planetę oraz symbol statku kosmicznego. Ta gra hazardowa posiada całkiem ziemski format wraz z 10 wygrywającymi liniami oraz 5 bębnami. Wygrywające kombinacje będą tworzyć się po dopasowaniu do siebie symboli na wygrywających liniach, w nieprzerwanej sekwencji. Minimalny zakład dla kogoś, kto chce postawić prawdziwe pieniądze, wynosić będzie 0.20 za każdy z obrotów, a największy to aż 100. Pomoże Ci on wygrać masywne nagrody, jeśli odpowiednie symbole pojawią się w odpowiednim miejscu.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry zaczynają się od zainspirowanych filmem TRON kart do gry, czyli A, K, Q, J oraz 10. Ta gra hazardowa posiada fioletowe kryształy, które zwracać będą zakład aż do 750, tak samo jak kamienne pierścienie. Najlepiej opłacanym symbolem jest Sokół Tysiąclecia, który został stworzony w stylu kosmicznego statku. Wypłacać on będzie aż do 2000x razy.

Pilot w tej maszynie do gry zapewni Ci najlepszą wygraną, gdyż za zdobycie 5 z nich, Twoja wygrana wynosić będzie 5000x razy Twojego zakładu. Dziki znak to zielony heksagon, który w środku będzie posiadać świecącą się energię. Kiedy tylko jest to możliwe, zamieni on inne symbole, aby stworzyć wygrywającą kombinację, może on też zwiększyć się na bębnach, aby ulepszyć opcje wygranych. Symbole w tej maszynie do gry zawierają również bonusowe ikony.

No comments

Leave a Reply