Mobile

Three Card Poker TomHorn

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Three Card Poker TomHorn

Darmowa Gra Hazardowa Three Card Poker Tom Horn OnlineThree Card Poker jest interesującą grą w której gracz raczej na dealera niż na innych użytkowników maszyny. Pomimo tego, że gra posiada rękę wirtualnego dealera, gracze będą rozgrywać przeciwko harmonogramowi wypłat w zasięgu konkretnych zasad. Gra ta posiada talię 52 kart bez dzikich kart i Jokerów. Jest to gra dwa w jednej. Aby grać w Pokera, gracz musi postawić zakład na znaku zakładów. Gra Pokera przewidzi czy będziesz mieć rękę która pokona rękę dealera. Gra Pair Plus przewidzi czy będziesz mieć przynajmniej jedną parę.

Darmowa Gra Hazardowa Three Card Poker Tom Horn Online

 

Trzy karty oferowane są graczowi odkryte. Dealer dostaje trzy karty zakryte. Twoja ręka jest oceniana i jeśli postawiłeś zakład Pair Plus, dostaniesz wypłatę za zakład który postawiłeś według tabeli wypłat. Gracz musi przycisnąć „Fold”, czyli odrzuć lub „Play” aby dostać rękę Pokera. Zakład gry jest zawsze równy do zakładu pokera lub zakładu Ante. Jeśli dealer posiada przynajmniej jedną Damę, a Twoja ręka jest lepsza, oboje wygrywacie zakład gry i pokera 1:1. Jeśli dealer nie kwalifikuje się w tej darmowej grze hazardowej, wtedy Twoje zakłady zostaną oddane, niezależnie od mocy Twojej ręki. Stracisz oba zakłady jeśli dealer posiada jedną Damę, a Twoja ręka oceniona jest na niższą.

Jest to jedna z darmowych gier hazardowych która posiada jedynie trzy karty, jednak prezentuje dwa razy tyle możliwości. Tworzenie strita kolorów podczas grania z Pair Plus pozwoli Ci wygrać sporą nagrodę 40x postawionego zakładu. Ta gra jest jedną z interesujących gier zaoferowanych przez dewelopera.

No comments

Leave a Reply