Mobile

Sugar and Ice

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Sugar and Ice

Darmowa Gra Hazardowa Sugar and Ice OnlineNiemalże wszyscy na tym świecie kochają słodycze. Jest to otoczona cukrem i przepyszna przekąska, która będzie dostarczać swoją słodycz do serc wielu ludzi. Będziesz mógł zobaczyć spory wpływ słodyczy na bębnach tej maszyny, a nawet lekkie odniesienie do gry Candy Crush. Motywem tej maszyny do gry jest połączenie cukrowej słodyczy oraz zimowego chłodu.

Darmowa Gra Hazardowa Sugar and Ice Online

 

Bębny tej maszyny do gry zostały ustawione na środku ekranu, podczas gdy tłem jest śnieżka. Będziesz mógł usłyszeć świąteczne dźwięki podczas rozgrywki, które łatwo wpadają w ucho i możesz sam siebie złapać na podskakiwaniu w rytm muzyki. Po jednej ze stron bębnów znajdziesz licznik nagród. Po drugiej stronie pokazana będzie główna nagroda i wypełniona ona będzie kształtnymi serduszkami.

Symbole w tej maszynie do gry wyglądają dobrze i każde z kawałków słodyczy jakie możesz znaleźć podczas rozgrywki będą wyglądać tak, jakby padało na nie delikatne światło. Każdy gracz, który ma wystarczającą ilość doświadczenia, będzie z pewnością w stanie docenić oszałamiający aspekt wizualny tej maszyny.

Jak grać?

Kiedy już otworzysz tę grę hazardową po raz pierwszy, zostaniesz zaprowadzony na dół ekranu i właśnie tam znajdziesz całą kontrolę tej gry. Na licznikach będziesz mógł zobaczyć swój całkowity zakład oraz całkowity balans konta.

W przeciwieństwie do innych, tradycyjnych tytułów maszyn do gier, tutaj nie znajdziesz zwykłych wygrywających linii. Wszystko co będziesz musiał zrobić, to dopasowanie do siebie symboli w różnych paczkach. Kiedy uda Ci się zdobyć cztery symbole w jednym miejscu, wtedy uda Ci się wygrać w zależności od wartości tego symbolu.

No comments

Leave a Reply