Mobile

Respin Joker

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Respin Joker

Darmowa Gra Hazardowa Respin Joker OnlineMaszyna do gry Respin Joker jest prostą, a zarazem klasyczną grą hazardową, posiada wiele różnych zwrotów akcji jakich oczekują gracze od rozgrywki. Znajdziesz tutaj 5 wygrywających linii oraz 3 bębny. Symbole w tej maszynie do gry to owocowe znaki oraz bonusy, które pomogą Ci wygrać wielkie nagrody. Delikatne efekty 3D jakie znajdziesz na symbolach sprawiają, że gra staje się interesująca, ale w tym samym momencie intuicyjny.

Darmowa Gra Hazardowa Respin Joker Online

 

Wraz z maszyną do gry Respin Joker, jeśli będziesz chciał zdobyć wygraną, musisz zdobyć trzy identyczne symbole na wygrywającej linii i będą one liczone zaczynając od lewej do prawej strony. Kiedy pięć takich samych symboli pojawi się na bębnie, wtedy Twoja wygrana zostanie podwojona. Zakład zaczyna się od 0.20, a największa wartość zakładu to aż 100.00. Wypłaty w tej maszynie do gry mnożone są przez całkowitą wartość zakładu. Wisienki posiadają mnożnik 2x razy, kiedy formują wygrywającą kombinację, następnie mnożnik to 4x razy. Kolejny standardowy symbol wygranej to cytryny, które posiadają mnożnik 4x razy, pomarańcze posiadają mnożnik 6x razy, winogrona oferują mnożnik 10x razy, a arbuzy warte są aż 15x razy Twojego zakładu.

Joker jest dzikim znakiem tej maszyny do gry i pomoże Ci on skompletować wygrane za pomocą innych symboli. Pamiętaj jednak, że sam Joker nie ma w sobie żadnej wartości.

Symbole

Ta maszyna do gry posiada różne symbole. Są tutaj symbole Jokera, które działają jako dzikie znaki, znajdziesz również opcję hazardu, która pomoże graczom wygrać większe nagrody.

No comments

Leave a Reply