Mobile

Poisoned Apple

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Poisoned Apple

Darmowa Gra Hazardowa Poisoned Apple OnlinePoisoned Apple, maszyna do gry, jest grą hazardową która bazuje na bajce o Królewnie Śnieżce. Muzyka tej gry hazardowej jest niezwykle pocieszna i absolutnie słodka, jednak w pewnym stopniu można powiedzieć, że jest ona powtarzalna. Symbole w tej grze zostały zaprojektowane w niezwykle piękny sposób. Kiedy gra się zacznie na Twoim ekranie, nie będzie ona korzystać z opcji pełnego ekranu.

Darmowa Gra Hazardowa Poisoned Apple Online

 

Ta maszyna do gry oferuje 5 bębnów oraz 20 wygrywających linii. Posiada ona tabelę 5×4. Symbolami w tej grze są między innymi symbolami kart do gry, które zostały udekorowane przecudowną fauną i florą. Tło tej gry hazardowej znajdziesz za bębnami i pokazuje on przepiękny, zaczarowany las. Pyłki z grzybów będą unosić się delikatnie w powietrzu i tańczyć żywo na wietrze. Logo tej maszyny do gry będzie pokazane u góry ekranu. Animacje tych pyłków grzybów wyglądają niesamowicie, niczym piękne marzenia.

Ta gra hazardowa pozwala graczom na ustalenie zakładu na aktywną wygrywającą linię pomiędzy 0.01 aż do 5. Wraz z tym, możesz postawić zakład używając maksymalnego zakładu 100 monet za każdy obrót. Maszyna do gry oferuje opcję automatycznej rozgrywki i może ona dojść aż do 1,000 obrotów. Możesz też użyć obrotów, które będą w stanie pozwolić bębnom na szybsze obracanie się, w razie gdybyś chciał szybciej stać się bogatym. Jeśli zwyczajnie naciśniesz przycisk, wtedy bębny będą obracać się w powolnym tempie.

Symbol karty do gry w tej maszynie do gry zaoferuje Ci wygraną 70x razy, jeśli gracz zdobędzie 5 z nich. Krasnal oferuje 125. Okrutna macocha warta jest 140, przystojny książę oferuje 150 monet. Królewna Śnieżka oferuje aż 200x razy Twojego zakładu i jest ona też dzikim znakiem tej maszyny. Wiedźma z niebieską twarzą warta jest aż 400x razy.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!