Mobile

Mafia

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Mafia

Darmowa Gra Hazardowa Mafia OnlineAby rozpocząć rozgrywkę na maszynie do gry Mafia, będziesz musiał zabrać się za infiltrowanie mafii i upewnić się, że Twoja tożsamość pozostanie sekretem, w razie, gdybyś chciał dostać się do ukrytej mamony i trochę z niej uszczknąć bez bycia wykrytym.

Darmowa Gra Hazardowa Mafia Online

 

Ta gra dzieje się w ciemnym zaułku w Chicago lub Nowym Jorku. Tutaj rządzi tłum, a policja nie chce zapuszczać się do takich miejsc jak to. Ekran tej maszyny do gry wygląda całkiem ponuro i ciemno i został on stworzony tak, aby pokazywać opuszczoną tylną alejkę. Tutaj właśnie dzieją się wszystkie z nielegalnych transakcji i interesów podczas gdy światła ulic migoczą w oddali. Bębny zostały tutaj włożone w ramkę ze stali i cegieł i znajdziesz tutaj też tajemniczego, uzbrojonego mężczyznę po każdej ze stron obserwującego graczy przez cały czas.

Gra przynosi tutaj takie elementy, które możesz znaleźć w naprawdę dobrym filmie noir i może to pomóc w stworzeniu odpowiedniego uniwersum, które współgrać będzie z tym motywem, a miłośnicy tego gatunku z pewnością to pokochają.

Ta gra bazować może na 30 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Symbole na tych bębnach zostały ułożone w pewien sposób i mogą formować one wygrywające kombinacje na różnych wygrywających liniach tak, aby gracz mógł zdobyć swoją nagrodę pieniężną. Typ wygrywającej kombinacji którą będziesz w stanie zdobyć i jej wypłata będą bazować na zakładzie, z jakim wystartowałeś rozgrywkę.

Gra posiada detaliczne symbole na bębnach i posiadają one różne wartości pieniężne z wieloma stylami. Zwykłymi symbolami w tej grze hazardowej są automatyczne bronie, luksusowe samochody, noże oraz butelki wina. Rzadkimi symbolami są – mafioso, kobieta, oraz symbol diamentu. Mogą one być nieuchwytne, ale są też wartościowe.

No comments

Leave a Reply