Mobile

Land of Gold

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na peniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Land of Gold

Darmowa Gra Hazardowa Land of Gold OnlineMaszyna do gry Land of Gold jest grą hazardową dla Ciebie, jeśli tylko lubisz irlandzki urok. Jest to gra hazardowa, stworzona przez deweloperów z Playtech. Cechuje się ona aż 576 drogami do wygranej, oraz 5 bębnami. Sprawia to, że ten automat do gry jest zabawny i zajmujący, oraz znajdują się tu nagrody dostępne dla graczy do zdobycia. Ta maszyna do gry posiada specjalne cechy takie jak bonusowa gra Złotej Monety, mnożniki, darmowe obroty oraz układające się w stos znaki.

Darmowa Gra Hazardowa Land of Gold Online

 

Jeśli chodzi o irlandzką historię, małe skrzaty są znane jako złośliwe wróżki, które chowają swoje garnce wypełnione złotem na końcu tęczy. Ktokolwiek będzie w stanie znaleźć ten garniec, będzie mógł zażyczyć sobie trzech rzeczy od skrzata-właściciela. W tej maszynie do gry powinieneś spodziewać się zobaczyć wszystko, co może być powiązane z irlandzkim folklorem, czyli garnce po brzegi wypełnione złotem, mieniącą się tęczę, czterolistne koniczynki, szczęśliwe końskie podkowy oaz złote harfy ze Szmaragdową Wyspą. Są tutaj również znaki z kart do gry takie jak A, K, Q, J, 10 oraz 9.

Cechy gry

Bębny w tej maszynie do gry mają różne rozmiary. Pierwszy oraz piąty bęben mają miejsce na 3 ikony, drugi, trzeci i czwarty bęben mieszczą w sobie aż 4 ikony. Ta gra hazardowa nie posiada wygrywających linii, a jedyne co musi zrobić gracz, to dopasowanie identycznych znaków na linii, aby stworzyć kombinację i wygrać nagrodę.

Wartości monety zaczynają się od 0.01, 0.02, 0.05, 0.10, 0.20, 0.50, 1 lub 2. Aby zdobyć całkowity zakład, podstawowy zakład powinien być 40x razy. Będziesz mógł zobaczyć potencjalną nagrodę za każdy z symboli, jeśli zdecydujesz się odwiedzić tabelę wypłat. Największa wygrana jaką możesz zdobyć w tej maszynie do gry to aż 1500x razy Twojego zakładu, za zdobycie pięciu ikon garnca ze złotem.

No comments

Leave a Reply