Mobile

Klassik

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Klassik

Darmowa Gra Hazardowa Klassik OnlineMaszyny do gry często bazują na różnych uniwersach i ideach, a czasami niektórzy deweloperzy lubią ideę powrotu to klasycznych motywów.

Darmowa Gra Hazardowa Klassik Online

 

Klassic jest maszyną do gry wideo oferującą ikoniczne symbole kasyno, wraz z prostymi zasadami. Ta gra dała radę przedstawić oryginalne uniwersum z grafiką steampunk, co daje naprawdę niezwykle unikalny wygląd, którego użytkownicy szybko nie zapomną.

Bębny tej maszyny do gry znajdziesz na samym środku naprawdę dziwnej maszyny i wszystko jest otoczone przez żarówki świetlne, kołowrotki oraz inne elementy, które wyglądają naprawdę tajemniczo. Przyciski komend są zintegrowane w tle z grafikami, a każdy z obrotów sprawi, że maszyneria i koła zębate zaczną się obrażać. Potrójne, podwójne i pojedyncze znaki BAR są tutaj najczęstszymi znakami w tej maszynie do gry wraz ze złotą 7. Innymi symbolami są dzwonki, wisienki, kolory kart do gry i są one całkiem rzadkie, ale też wartościowe.

Klassic maszyna do gry bazuje na 9 stałych wygrywających liniach wraz z 5 bębnami. Będziesz musiał spróbować zobaczyć czy będziesz w stanie trafić na wygrywającą kombinację, tak, abyś mógł zdobyć nagrodę pieniężną. Powinieneś ustawić swój zakład za linię zanim rozpoczniesz rozgrywkę. Aby wygrać, wygrywająca kombinacja musi wypłacić zaczynając od lewej do prawej strony. Nagrody są rozdawane w zależności od tego, jaką wygrywającą kombinację która pojawi się na bębnach razem z wielkością Twojego zakładu. Im więcej postawisz zakładu, będzie to znaczyć, że możesz wygrać dużo więcej na końcu. Jeśli tylko poczujesz, że szczęście jest po Twojej stronie, wtedy będziesz mógł użyć przycisku maksymalnego zakłady aby wygrywać najwyższe nagrody.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!