Mobile

Cupids Arrow Eyecon

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Cupids Arrow Eyecon

Darmowa Gra Hazardowa Cupids Arrow Eyecon OnlineJeśli chciałbyś zmierzyć się z naturą Kupidyna, który znany jest ze swojego psotnego zachowania, z pewnością pokochasz tę maszynę do gry. Prawdziwą ucztą tej gry jest fakt, iż jest ona w całości o ludziach, którzy wierzą w prawdziwą, szczerą miłość i chcą znaleźć tą jedyną drugą połówkę, może to być i romantyczne, jak i banalne i kiepskie.

Darmowa Gra Hazardowa Cupids Arrow Eyecon Online

 

Kiedy uda Ci się zdobyć trzy bonusowe symbole, to będzie również oznaczać, że zdobywasz aż trzy różne bonusy. Pierwszym z bonusowych znaków jest bonusowa chmurka w kształcie serduszka. Kiedy uda Ci się zdobyć trzy z nich, wtedy z pewnością znajdziesz się w siódmym niebie, jako że dostaniesz szansę aby rozegrać rozgrywkę potasuj i dopasuj. Jednakże, aby kombinacja ta liczyła się, wtedy serduszko powinno znaleźć się na wygrywającej linii, która będzie w pozycji zaczynając się od lewej strony i idąc w stronę prawą.

Cechy gry

Jeśli chodzi o poziom tej gry, będziesz musiał dopasować jedną parę w jednym czasie. Będziesz w stanie zdobyć wiele symboli tak jak byś chciał, jednak nagroda będzie mnożona bazują na kratkach jakie udało Ci się zdobyć. Jest to bardzo proste jeśli chodzi o aspekt wizualny i sposób, w jaki zostało dostarczone. Kolejnym bonusem w tej maszynie do gry jest Pick me Scatter i jest to symbol unoszącego się w powietrzu serduszka. Będziesz musiał zdobyć trzy z nich, aby dostać za nie niezwykłą nagrodę.

Ta gra posiada 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii. Najniższy zakład jaki możesz ustalić wynosi 0.01. Tło tej maszyny do gry posiada jasno-różową paletę kolorów, która dobrze pasuje do motywu tej gry. Symbole w grze zawierają zarówno normalne karty do gry, podczas gdy inne to serduszka, sam kupidyn, strzały oraz wstążki.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!