Mobile

Bonus Bears

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Bonus Bears

Darmowa Gra Hazardowa Bonus Bears OnlineWielu ludzi uważa, że misie są wręcz zbyt słodkie, w większości jeśli są animowane w różnych serialach TV, bądź też są miękkimi Przytulankami. Jeśli Ty również uwielbiasz niedźwiadki, w takim razie ta maszyna do gry będzie warta Twojej uwagi. Automat ten znajdziesz na stronie deweloperów, Playtech, można rozpocząć rozgrywkę na prawdziwe pieniądze, lub też zagrać w wersję demonstracyjną. Ta gra hazardowa stała się popularna wśród graczy maszyn do gier, ponieważ oferuje ona hojne nagrody wraz z interesującymi bonusami.

Darmowa Gra Hazardowa Bonus Bears Online

 

Ta maszyna do gry bazuje na 25 wygrywających liniach oraz 5 bębnach. Motywem tej gry hazardowej są niedźwiedzie grizzly, czerwono-włosa piękna leśniczka, koszyk piknikowy, skunks, ul pszczół wraz ze słoikami wypełnionymi po brzegi miodem, a przedstawicielami ikon z kart do gry są 9, 10, J, Q, K oraz A.

Nawet jeśli ogólnie grafika, czcionka oraz kolory mogą wydawać się bardzo dziecinne, są one w tym samym czasie bardzo przyjemne. Interfejs nie jest ciężki do rozgryzienia, posiada takie opcje jak wybór linii oraz zakładu, przycisk automatycznej rozgrywki oraz obrót. Gracze są w stanie dostać się do tabeli wypłat tej maszyny do gry, aby mogli sprawdzić tam jakie są indywidualne wypłaty dla każdego z pojawiających się na bębnach symboli.

Jak grać?

Minimalnym zakładem w tej maszynie do gry jest 0.01, podczas gdy maksymalny sięga aż 0.50 za każdy kredyt. Ta gra hazardowa daje dobry wybór zarówno dla tych, którzy nie chcą ryzykować wielu pieniędzy jak i dla tych, którzy kochają wysokie stawki. Maksymalny zakład jaki można zagrać w tej maszynie wynosi aż 125 dolarów z aktywowanymi 25 wygrywającymi liniami. W tym automacie do gry będziesz mógł zobaczyć imponujące animacje, które zaobserwujesz między innymi po zdobyciu głównej nagrody wynoszącej 5000 monet. Jest tutaj również bonus słoika z miodem, który może pomnożyć wygraną aż do 100x razy zakładu.

No comments

Leave a Reply