Mobile

Bandits Bounty

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Bandits Bounty

Darmowa Gra Hazardowa Bandits Bounty OnlineDziki Zachód jest jednym z najlepiej znanych okresów w historii Stanów Zjednoczonych. Dzięki różnym mediom, znajdziesz wiele historii ludzi, którzy uciekali przed prawem, a także łowców nagród, którzy ścigali ich na pustkowiach. Bramy miasta będą otaczać bębny, zobaczysz również logo z nazwą maszyny, które pokazane będzie jako nazwa miasta. Ikony w tej maszynie do gry wyglądają niezwykle, są one wysokiej jakości obrazkami, wśród których zobaczysz odznakę szeryfa, krowie czaszki, bandytów, szeryfów oraz dziewczyny z barów. Symbole numerów i liter są naprawdę świetne i posiadają one czcionkę, pasującą do starego, westernowego stylu. Design użyty w tej grze jest idealnie zgrany z motywem starego, Dzikiego Zachodu.

Darmowa Gra Hazardowa Bandits Bounty Online

 

Aby rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz musiał być szybszy od rewolwerowca żywcem wyjętego ze starego zachodu. Interfejs użytkownika w tej grze hazardowej jest intuicyjny i działać będzie bezpośrednio z Twojej klawiatury. Będziesz mógł skorzystać z prawej i lewej strzałki na klawiaturze, jeśli będziesz chciał zwiększyć lub zmniejszyć ilość wygrywających linii. Możesz też użyć strzałki w górę i w dół, aby zwiększyć lub zmniejszyć poziom swojego zakładu.
W razie, gdybyś chciał skorzystać ze wszystkich dostępnych opcji, wtedy będziesz mógł nacisnąć klawisz W, aby ustawić maksymalny zakład, oraz automatyczne obroty, gdzie będziesz mógł nacisnąć przycisk A, aby mógł ustawić ilość obrotów z którą chcesz grać. Kiedy już będziesz gotowy do gry, wtedy naciśnij klawisz spacji, a wtedy bębny zaczną się obracać.

Ta maszyna do gry bazuje na 20 wygrywających liniach oraz 5 bębnach, wraz z niesamowitą muzyką w tle, która będzie dodawać dramaturgii do rozgrywki.

No comments

Leave a Reply