Mobile

5 Reel Drive

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

5 Reel Drive

Automat Do Gry 5 Reel Drive Online Za DarmoWrzuć najwyższy bieg na tym wysokooktanowym automacie od Quickfire. Tematem tej darmowej maszyny online z 9 liniami wypłat jest buzujący adrenaliną świat szybkich aut i Fast foodów. Oprócz tego, dzięki symbolom Wild i scatter ta gra o zawrotnym tempie trzyma graczy w napięciu przez cały czas. Symbole w 2D inspirowane są amerykańską autostradą i wszystkim, co z nią związane, zaczynając od zawieszonych przy lusterku kostek do gry, na placku jagodowym skończywszy.

Prosta animacja i efekty dźwiękowe w tej grze przypominają automaty w starym stylu. Aby rozpocząć grę należy określić stawkę zakładu. Za pomocą przycisków + lub – wybieramy wartość żetonów, a następnie ich liczbę na spin. Im większa stawka zakładu, tym większa wartość wygranej. Trafienie w dowolnym miejscu 2-5 identycznych symboli oznacza nagrodę.

Automat Do Gry 5 Reel Drive Online Za Darmo

Gra posiada 12 symboli, które dzielą się na dwie grupy – rzeczy, które można spotkać po drodze oraz to, co można zjeść zatrzymując się po drodze. Symbole reprezentujące jedzenie mają najniższą wartość i zaliczają się do nich kawa i pączki, ciasto jagodowe, napój, frytki, cheeseburger. Inne symbole to kostki do gry wiszące przy lusterku, różowe i żółte auto, ciężarówka oraz płonąca opona, za której 5 symboli gracz otrzymuje gorący, dymiący jackpot w postaci 10 tys. kredytów. Symbolem Wild jest znak drogowy, który zastępuje wszystkie inne symbole, przez co pomaga tworzyć nowe kombinacje zwiększając szanse na wygraną. Szybka i niebezpieczna jazda przyciąga radiowozy policyjne, będące w tym przypadku symbolami scatter, za których 3 podobizny gracz otrzymuje mnożnik w postaci 5x stawki zakładu, za 4 symbole scatter mnożnik w postaci 20x stawki zakładu, a za 5 symboli – 50x.

No comments

Leave a Reply