Mobile

Jazz of New Orleans

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Jazz of New Orleans

Automat do Gier Jazz of New Orleans Online Za DarmoTym, co wyróżnia tę kasyno grę spośród innych o identycznej tematyce jest wspaniała ścieżka dźwiękowa. Oprócz strony muzycznej automat oferuje również rundę pick em, która prowadzi do darmowych spinów oraz progresywnego jackpota.

Na tle gry hazardowej, jakim jest nocny Nowy Orlean można zobaczyć piosenkarkę, saksofonistę, whiskey, kraba na talerzu oraz widok ulicy Bourbon.

Automat do Gier Jazz of New Orleans Online Za Darmo

Automat posiada 5 linii wypłat i jedyne, co gracz musi zrobić, to określić wysokość zakładu. Wartość żetonów to 1c-2$, co daje 5c-10$ jako kwota zakładu. Dostępna jest również opcja auto play.

Symbolem Wild jest Klub Jazzowy, za którego 5 sztuk gracz otrzymuje nagrodę w postaci mnożnika 200x, a za 4 – 100x. Symbolem scatter jest półksiężyc, za którego 5 sztuk nagrodą jest mnożnik 75x, a za 4 – 25x. Z kolei za 5 symboli piosenkarki gracz otrzymuje 100 żetonów, przy czym obok tych symboli muszą pojawić się także saksofonista, pianista i trębacz. Symbole klubu, znaku, kraba i plakatu to wygrane o mniejszych wartościach. Niektóre symbole mają wokół złotą otoczkę, co ma związek z jackpotem, gdyż trafienie 3 takich symboli aktywuje rundę bonusową, gdzie 4 symbole to srebrny bęben, 3 – złoty bęben główny – jackpot.

Trafienie 3 lub więcej neonowych znaków aktywuje 2 etapową rundę pick em, podczas której określona zostaje liczba darmowych spinów oraz rodzaj symboli Wild. Najpierw gracz wybiera jeden spośród 5 klubów jazzowych, a następnie instrument, na którym będzie grał. Wyposażony w symbole Wild i spiny gracz wraca do bębnów. Najlepszą startową konfiguracją jest 15 spinów i 5 instrumentów.

No comments

Leave a Reply