Menu

Spectrum

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Spectrum

Maszyna do Gier Spectrum Online Za DarmoMaszyna do gry Spectrum jest grą hazardową stworzoną przez deweloperów z Wazdan i oferuje ona innowacyjne technologie i rozwiązania. Napakowana jest ona najlepszymi opcjami i bonusami, które dodadzą świeżego powiewu do popularnej historii o kryształach. Oferuje ona wygrane w obie strony oraz pozwala swoim graczom na ustawienie zmienności podczas rozgrywki w tej maszynie do gry.

Maszyna do Gier Spectrum Online Za Darmo

Symbole gry

Motyw tej maszyny do gry opowiada nie tylko o kolorach, ale o całym wszechświecie wypełnionym przez oszałamiająco piękne i drogie kamienie szlachetne, które wypływać będą z ekranu prosto w ręce gracza. Za bębnami będziesz mógł zobaczyć niekończącą się czarną dziurę, która wyglądać będzie tak, jakby wciągała w siebie błyskotki i iskry.

Symbole w tej maszynie do gry, które są wartościowe, to czerwone szczęśliwe siódemki oraz serduszka BAR. Jest tutaj pięć drogocennych kamieni szlachetnych, które posiadają różne kształty i kolory i będą one reprezentować mniej wartościowe symbole. Przepiękny diament udekorowany złotem jest dzikim znakiem tej maszyny do gry i może on zastąpić inne, zwykłe symbole. Pojawić się on może na drugim, trzecim i czwartym bębnie, ale posiada też zdolność rozwinięcia się, aby pokryć cały jeden bęben.

Opcje zakładu i funkcje

Ta maszyna do gry bazuje na 3 rzędach, 5 bębnach i 10 stałych wygrywających liniach. Aby ustawić swój zakład, będziesz musiał zacząć od wartości monety, lub też skorzystać z przycisku MAXBET, który automatycznie ustawi Twój zakład na największy możliwy. Oznacza to, że Twój zakład będzie wynosić 100 monet. Dla tych graczy, którzy jednak nie chcą mieć maksymalnego zakładu, ich zakład może rozpocząć się już od 0.10 monety za każdą rundę. Gracze mogą również zmienić poziom zmienności gry w zależności od tego, jak wiele i jak dużo razy chcą wygrywać.

No comments

Leave a Reply