Menu

Haunted House Magnet Gaming

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Haunted House Magnet Gaming

Maszyna do Gier Haunted House Magnet Gaming Online Za DarmoMaszyna do gry Haunted House została stworzona za pomocą stylu z ery Wiktoriańskiej, jeśli chodzi o jej cechy i design. Piorun strzeli w bębny tej gry podczas rozgrywki i poszukiwania możliwości wygranych, a symbole zaczną poruszać się niczym żywe jeśli uda Ci się ułożyć je w wygrywającą kombinację. Będziesz musiał być ostrożny wobec duchów, które nawiedzają tą maszynę, jako, że mogą Ci one pomóc zdobyć wielkie wygrane.

Maszyna do Gier Haunted House Magnet Gaming Online Za Darmo

 

Z tą grą hazardową, użytkownicy będą mieli możliwość wielu różnych dróg do wygranych i nie jest to coś, do czego użytkownicy maszyn do gier są przyzwyczajeni. Bębny tej maszyny do gry zostały ułożone na kamiennym łuku wejściowym, podczas gdy progresująca główna nagroda może zostać wygrana, jeśli ustawi się u góry tego łuku. Tabela wypłat będzie wisieć przy łuku, pokazując różne symbole, ale w różny sposób.

Bębny tej maszyny do gry wyglądają na przezroczyste, a w tle będziesz mógł zobaczyć tytułowy nawiedzony dom, w którym światła będą zapalać się lub gasnąć w losowych momentach rozgrywki. Niebo zostało oświetlone przez uderzające pioruny, wtedy będziesz mógł zobaczyć zieloną mgłę, która unosić się będzie w całej maszynie do gry. Nagrobek został ustawiony w ogrodzie, który wypełniony jest sporą ilością drzew.

Symbole gry

Kiedy będziesz kontynuować obroty, więcej symboli zacznie pojawiać się na bębnach i będą one wyglądać tak upiornie jak tylko duch może wyglądać. Wśród tych symboli znajdziesz nagrobek, znak psa, portret kobiety oraz mężczyzny, książkę, zegar, świecę, zabawkowego konia, konia, żelazo, telefon oraz gramofon. Zostaniesz zaproszony do przeszukania pokoi tego nawiedzonego domu, jeśli będziesz chciał wygrać sporą ilość pieniędzy.

No comments

Leave a Reply