Menu

Bank Walt

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Bank Walt

Maszyna do Gier Bank Walt Online Za DarmoWraz z maszyną do gry Bank Walt, będziesz mógł poznać Walta, który jest starszym urzędnikiem bankowym i będzie on mógł przedstawić Cię lepszym rzeczom, jakimi możesz cieszyć się w życiu takie jak grube cygara i wyborne alkohole. Będziesz też w stanie cieszyć się sporym zastrzykiem dobrych pieniędzy. Maszyna do gry Bank Walt posiada 5 bębnów oraz 20 wygrywających linii. Podczas rozgrywki będziesz mógł cieszyć się dwoma progresującymi głównymi nagrodami. Ta gra posiada grafikę 3D.

Maszyna do Gier Bank Walt Online Za Darmo

 

Bank Walt zabierze swoich graczy do luksusowego świata z lat 20. Jest to czas, który nadszedł zaraz po Wielkiej Wojnie, która odbyła się w latach 1910. Skutkiem tych wydarzeń było wprowadzenie nacji Amerykańskiej prosto w ręce dobrobytu i bogactwa.

Symbole gry

Ta maszyna do gry przywołuje esencję nielimitowanych uciech wraz z bogatym zobrazowaniem symboli, które pojawiają się na bębnach. Wśród nich znajdziesz sejf wypełniony po brzegi złotymi monetami, walizkę która wypchana jest pieniędzmi oraz błyszczący znak dolara. Jednakże, ta maszyna do gry zawiera też ikony, które odnoszą się do kultury tamtych czasów takie jak pudełka na cygara, butelki alkoholu, maszynę do pisania oraz gramofony.

Cechy gry

Symbole tej maszyny do gry posiadają trójwymiarową klarowność i pokazują one splendor oraz luksusy tamtej ery. Bębny posiadają wielkie pokoje bankowe i są one pozłacane za pomocą złotych dodatków z ekstrawaganckimi akcesoriami. Nawet kontrole w tej maszynie do gry posiadają estetykę Art Deco w sobie. Walt, menadżer banku, będzie zawsze niedaleko aby poprowadzić Cię przez tą grę i pomóc Ci stworzyć wygrywające kombinacje na bębnach. Kiedy wygrasz, Pan Walt będzie cieszyć się i celebrować Twój sukces za pomocą znanej melodii.

No comments

Leave a Reply