Menu

Hot Party Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Hot Party Deluxe

Darmowy Automat do Gier Hot Party Deluxe OnlineMaszyna do gry Hot Party Deluxe wypełniona jest emocjonującymi atrybutami związanymi z letnimi wakacjami, a sam jej ekran wręcz po brzegi wypełniony jest ciepłym światłem słońca i innymi relaksującymi czynnościami. Są tutaj niezwykle przystojni surferzy, piękne dziewczyny w skąpych bikini oraz zawodnicy grający w siatkówkę na plaży wraz z wielką ilością przepysznych przekąsek, które zwykle podaje się na plaży.

Darmowy Automat do Gier Hot Party Deluxe Online

Symbole gry

Najwyżej opłacanym symbolem w tej maszynie do gry są lody w kubku z egzotycznymi owocami. Doprowadzają one aż do pięciu razy większej wypłaty w porównaniu do kolorowej piłki, która jest kolejnym z wysoko opłacanych znaków. Inne stanowczo wartościowe symbole w tej maszynie do gry to ikona BAR oraz czerwone siódemki.

Niskiej wartości symbole pokazywać będą ratujące życie koła ratunkowe, parasole przeciwsłoneczne oraz złote dzwonki z kotwicami. Ta maszyna do gry nie posiada dzikiego znaku.

Cechy gry

Ta maszyna do gry będzie dziać się na 20 wygrywających liniach, które są w niej stałe, 3 rzędach oraz 5 bębnach. Jest wiele możliwości dopasowania sposobu i wartości rozgrywki, jeszcze zanim rozpoczniesz grać. Jako gracz będziesz mógł zdecydować też, czy chcesz wysoki, standardowy czy niski poziom zmienności.

Ilość wygrywających linii w tej maszynie do gry nie może zostać zmieniona, oznacza to, że wszystkie linie muszą być aktywne podczas rozgrywki. Jednakże, zakład może zostać zmieniony i dopasowany za pomocą zmiany wartości monety zaczynając od 0.01 aż do 5 dolarów. Maksymalny zakład za pojedynczą wygrywającą linię wynosi aż 100, podczas gdy minimum to 0.20. W celu ulepszenia Twojego doświadczenia płynącego z tej gry hazardowej, masz możliwość skorzystania z opcji automatycznej rozgrywki, trybu szybkiej rozgrywki oraz przycisku maksymalnego zakładu. Możesz też skorzystać z opcji oszczędzania energii, podwójnego ekranu i trybu wysokiej jasności.

Po zdobyciu wygranej, będziesz mógł skorzystać z opcji hazardu, która podwoi Twoją nagrodę.

No comments

Leave a Reply