Menu

Las Vegas Fever

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Las Vegas Fever

Darmowy Automat do Gier Las Vegas Fever OnlineLas Vegas Fever jest maszyną do gry i zabierze ona swoich graczy prosto do samego serca Las Vegas Strip. Ta gra jest zupełnie nowym automatem do gry i oferuje ona oryginalną i świeżą drogę stawiania zakładów z kilkoma monetami i szczęściem do zdobycia głównej wygranej. Sama maszyna do gry posiada kilka oryginalnych niespodzianek i będzie ona trzymać graczy w ciągłym napięciu przez całość rozgrywki.

Darmowy Automat do Gier Las Vegas Fever Online

 

Ta maszyna do gry bazuje na świetnym stylu, bogactwie oraz atmosferze kasyna. Dwa elementy zostały ukazane na ekranie gry podczas gdy sama rozgrywka zacznie pojawiać się na ekranie komputera. Grafika tej maszyny do gry jest realistyczna, jasna i unikalna, nawet jeśli korzysta ona z klasycznych motywów gier.

Las Vegas Fever, maszyna do gry, została stworzona tak aby zaoferować mocne pierwsze wrażenie i jest to jasne od samego początku, że deweloperom udało się osiągnąć ten cel znakomicie.

Ta gra hazardowa została stworzona za pomocą 4 bębnów, jednak jest tu jeden dodatkowy, 5 bęben, do którego możesz się dostać tylko i wyłącznie spełniając pewne warunki. Ilość wygrywających linii to 15 i przebiegają one przez ekran, ale musisz też upewnić się, że Twoje zdobyte wygrywające kombinacje tych symboli ułożone będą właśnie na nich. Możesz użyć opcji menu w celu postawienia zakładu, możesz też wybrać wartość monety przez rozpoczęciem rozgrywki i obracaniem bębnów.

Symbole gry

Wypłaty w tej maszynie do gry bazują na symbolach, jakie stworzyły wygrywającą kombinację oraz na wielkości Twojego zakładu. Oznacza to, że jeśli wybierzesz najwyższy zakład, wtedy dostaniesz największe nagrody. Symbolami w tej grze są koło fortuny, kostki do gry, zielone żetony, czerwone, ruletka oraz szampan. Innymi symbolami są 3 bogaci goście kasyno, neonowy znak, walizka oraz maszyna do gry.

No comments

Leave a Reply