Menu

Baking Day

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Baking Day

Darmowy Automat do Gier Baking Day OnlineBaking Day, maszyna do gry, dzieje się w kuchni i znajdziesz tam przeróżne składniki, które pojawiać się będą na Twoim ekranie, w celu utworzenia wygrywającej kombinacji w tej 3-bębnowej grze. Ekran posiada otwarte okno, gdzie stoi świeży, pyszny wiśniowy placek, który się chłodzi patrząc w dal otwartego okna. Jest to uosobienie domowego szczęścia.

Darmowy Automat do Gier Baking Day Online

 

Ta maszyna do gry jest wspomnieniem tych darmowych aplikacji i gierek, które stworzone zostały dla dzieci, a które uczą ich jak mieszać ze sobą odpowiednie składniki, aby upiec swoje własne babeczki. Jednakże, ta gra hazardowa stworzona została dla dorosłych ludzi.

Ta maszyna do gry posiada minimalistyczne ustawienia, więc nie znajdziesz tutaj ramki zawierającej bębny, gdyż będą one wisieć w powietrzu na tle. Ta metoda pozwala wszystkim składnikom na znalezienie odpowiedniego miejsca, takiego, aby być widocznymi, a jednocześnie nie blokować widoku w tle. Ta gra hazardowa cechuje się dwoma progresującymi głównymi wygranymi.

Kontrole tej maszyny do gry znajdziesz w kuchennych szafkach u dołu ekranu. W tych szafkach zobaczysz pokazane kredyty po lewej stronie oraz wartość każdego z kredytów po prawej stronie. Kiedy klikniesz na ikonę koła zębatego, wtedy kontrole otworzą się, aby ukazać strzałki, których możesz użyć, żeby wybrać poziom zakładu.

Symbole gry

Jako, że ta maszyna do gry oferuje 3 bębny, to aby wygrać, będziesz musiał dopasować do siebie 3 identyczne symbole na jednej z aktywnych wygrywających linii. Symbolami tej gry hazardowej są paczka mąki, worki z lukrem do polewania, miski na jajka, miód oraz miarki. Wysoko opłacane symbole tej maszyny to dekoracje na ciastka, wieża z babeczek, przepis kuchenny oraz flash gry.

No comments

Leave a Reply