Menu

The Amsterdam Masterplan

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

The Amsterdam Masterplan

Darmowa Gra Hazardowa The Amsterdam Masterplan OnlineThe Amsterdam Masterplan jest nazwą maszyny do gry, gdzie gracz zostaje położony na miejscu wielkiego mózgu szajki przestępczej i jest on prowadzącym bardzo skomplikowanego napadu w celu ograbienia jednego z kasyn z jego wielkich milionów. Jest to niezwykle ryzykowna robota, ale nagroda za powodzenie misji będzie wykraczać poza Twoje najśmielsze oczekiwania.

Darmowa Gra Hazardowa The Amsterdam Masterplan Online

 

Tło tej maszyny do gry posiada zapierający dech w piersiach i realistyczny obraz Amsterdamu nocą. To duńskie miasto znane jest ze swoich pokazów kanałów i możesz zobaczyć prawdziwe piękno pod bladym światłem lamp ulicznych tego miasta. Bębny oraz pasek komend tej maszyny do gry zostały połączone z ceglaną ścianą jednego z budynków i są one na samym środku ekranu gry.

Ta maszyna do gry jest jedną z najlepszych i posiadających dużo detali gier hazardowych, jakie można znaleźć na rynku. Zapewne będziesz chciał poddać się i zobaczyć tą grę na początku, a później możesz rozpocząć zakłady na bębnach.

Jest to czas aby rozpocząć pierwszy bardzo ryzykowny napad i jeśli chcesz, aby misja zakończyła się powodzeniem, powinieneś się najpierw dobrze przygotować. Jednakże, dobrą informacją jest to, że gra ta jest łatwa jeśli chodzi o rozgrywkę.

Ta maszyna do gry posiada 20 wygrywających linii z 5 bębnami, które możesz użyć aby postawić na nie zakład. Są tutaj cztery symbole dla każdego z bębnów tej gry hazardowej i możesz spróbować zdobyć wygrywającą kombinację symboli na wygrywających liniach, a one z kolei będą dla Ciebie aktywować duże nagrody pieniężne. Wartość nagrody bazować będzie na tym, jakie symbole udało Ci się zdobyć w kombinacji i zakładzie.

Symbole gry

Częstymi symbolami tej maszyny do gry są blackjack wraz z ruletką, pokój CCTV, szybka łódka oraz zaawansowane technologicznie binokulary dzięki którym Twoja drużyna ucieknie po napadzie. Są też tutaj dwaj członkowie z drużyny napadowej.

No comments

Leave a Reply