Menu

Star Trex

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Star Trex

Darmowa Gra Hazardowa Star Trex OnlineMaszyna do gry Star Trex jest grą hazardową stworzoną przez PlayPearls i jej motyw jest o dinozaurach, które żyją w odległej galaktyce. Dinozaury te stały się niezwykle wrogo nastawione, a ich nienawiść i wściekłość nie zostaną szybko ugaszone.

Darmowa Gra Hazardowa Star Trex Online

 

Ta maszyna do gry jest specjalna i unikalna, posiada ona ekscytującą atmosferę, żywe grafiki, jakich możesz się spodziewać zobaczyć online. Motyw jest bardzo jasny odkąd tylko załadujesz bębny na ekranie, wszystko w niej obraca się wokół dinozaurów. Jednakże, te dinozaury nie są zwykłymi jakie zobaczysz wszędzie, jako że pochodzą one z bardzo dalekiej galaktyki.

Dinozaury wcale nie chcą pokojowych rozwiązań i wszystko na czym im zależy, to totalna destrukcja. Symbolami jakie zobaczysz na bębnach są statki kosmiczne, Tyranozaur Reks, Biceratops oraz Parabella. Ten automat do gry jest o żołnierzach dinozaurów, którzy zerwali swoje ziemskie doświadczenia i stworzyli sobie zupełnie nowe życie na innym świecie.

Specjalne symbole gry

Pojedynek w tej maszynie do gry dziać się będzie pomiędzy Pedro Dactylusem i T-Reksem. Automat do gry będzie oferować 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jeśli tylko lubisz darmowe obroty, tutaj będziesz mógł zdobyć aż 30 obrotów. Dziki znak w tej grze hazardowej to T-Reks i jeśli uda Ci się zdobyć go na bębnach, wtedy zamieni on inne symbole, z wyjątkiem bonusowych znaków.

Symbol łowcy nagród jest znakiem darmowych obrotów i zdobycie 3 do 5 z nich da 30 darmowych obrotów. Inne obroty mogą zawierać bonus kosmicznych łowów, które aktywują się za pomocą zdobycia statku kosmicznego, który działać będzie jako bonusowy znak. Kiedy runda ta się aktywuje, wtedy to od gracza będzie zależeć, które z dostępnych planet wybierze. Bonus kosmicznego pojedynku aktywuje się za pomocą zdobycia 3 symboli Petro Dactylusa.

No comments

Leave a Reply