Menu

Football Gladiators

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Football Gladiators

Darmowa Gra Hazardowa Football Gladiators OnlineMaszyna do gry, Football Gladiators, jest grą, która bazuje na motywie starożytnych rzymskich gladiatorów oraz piłki nożnej. Piłka nożna stała się najpopularniejszym sportem na całym świecie, a walki gladiatorów są najbardziej znanymi, najokrutniejszymi pojedynkami w całej historii ludzkości.

Darmowa Gra Hazardowa Football Gladiators Online

 

Ta maszyna do gry bazuje na 25 wygrywających liniach oraz 5 bębnach, podczas gdy główna wygrana w tej maszynie wynosi 1000 monet wraz z innymi bonusami. Piłka nożna oraz rzymscy gladiatorzy są równie dobrymi wyborami jako motyw wideo maszyny do gry, a połączenie tych dwóch razem wymaga wielkiej kreatywności, ale może ona cieszyć zarówno fanów piłki nożnej, jak i walk gladiatorów.

Grafika tej gry hazardowej posiada bardzo wysoką jakość, a scena jest o gladiatorach piłkarzach, którzy gotowi są aby wejść do walki. Muskuły gladiatorów oraz połyskujące zbroje znajdziesz tutaj stworzone w realistycznej jakości 3D, która przyniesie sporo zadowolenia i oczekiwań jeśli chodzi o grę.

Symbole gry

Aby rozpocząć rozgrywkę na tej maszynie do gry, powinieneś wybrać między popularnymi postaciami w piłce nożnej takimi jak Rio Ferdinand, Van Persie oraz Pirlo. Kiedy już wybierzesz swoją postać, wtedy pojawi się ona na bębnach tej maszyny kiedy rozpoczniesz obrót.

Muzyka w tle tej gry hazardowej brzmi jakby była czymś inspirowanym filmami średniowiecznymi, rzymskimi i greckimi, a także połączone z tradycyjnymi dźwiękami maszyn do gier. Tło tej gry hazardowej pokazuje rzymski amfiteatr z maskotkami, lwami i figurami byków. Symbole w tej maszynie do gry zawierają historyczny dziki znak areny, hełmy, tarcze oraz skórzaną piłkę. Kiedy gracz zdobędzie dwa dzikie znaki, wtedy zostanie przeniesiony do bonusowej gry tej maszyny, która nazywa się ‘Battle Bonus’ lub ‘Chariot Race’.

No comments

Leave a Reply