Menu

Black Hawk Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na peniadze

Game Details

Black Hawk Deluxe

Darmowa Gra Hazardowa Black Hawk Deluxe OnlineMaszyna do gry Black Hawk Deluxe jest kolejną częścią gry Black Hawk dostępnej na stronie deweloperów Wazdan. Ta gra hazardowa posiada 3 kolumny i 4 bębny. Opowiadać ona będzie o czarnej i unikalnej magii wraz z nieumarłymi żołnierzami, którzy bronić będą skarbu w wielkim zamku przed graczami, którzy do tego skarbu chcieliby się dobrać.

Darmowa Gra Hazardowa Black Hawk Deluxe Online

Symbole gry

Nawiedzone ziemie tego zamku są użyte jako tło tej maszyny do gry. Ta gra hazardowa nie jest ani wielką samodzielną grą, ani też mini gierką. W tle będziesz mógł usłyszeć dźwięki, które będą połączeniem brzęczących łańcuchów oraz ponurych umarlaków, nadając tej grze atmosfery. Symbole jakie znajdziesz w tej maszynie do gry to tytułowe ptaszyska, które będą lecieć wprost na gracza, a ich ostre szpony będą oświetlane przez światło błyskawicy. Innymi symbolami jakich będziesz się mógł spodziewać jest brama zamku, szkielety, błyszcząca skrzynia skarbów, szkielety dawnych poszukiwaczy skarbów oraz znaki z kart do gry zaczynając od Asa aż do Waleta.

Mieniący się kryształ jest dzikim znakiem tej maszyny do gry i może on zastąpić inne symbole, aby stworzyć wygrywającą kombinację, ale sama kombinacja dzikich znaków nie zapewnia żadnych wygranych.

Cechy gry

Ta maszyna do gry posiada całkowitą ilość 54 stałych wygrywających linii oraz 27 wygrywających linii, które wypłacają z drugiej strony. Całkowity zakład może zostać dopasowany od 0.10 aż do 10x Twojej waluty z której będziesz korzystać.

Ta maszyna do gry nie posiada opcji automatycznej rozgrywki, ale gracz będzie mógł skorzystać z opcji szybkich obrotów. Symbole będą wypłacać od kombinacji trzech, nawet jeśli są 4 bębny. Gracz będzie mógł również wybrać poziom zmienności, od wysokiej, standardowej aż do niskiej.

No comments

Leave a Reply