Mobile

Speed Club

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Speed Club

Speed club online gra ksynowa kajot za darmoSpeed Club to gra kasynowa typu jednoręki bandyta kajot, która w swojej klasycznej odsłonie przenosi do świata wyścigów samochodowych. Zapraszamy graczy, dla których wygrywanie w innych grach trwa zbyt długo, dlatego tutaj wszystko dzieje się w ekspresowym tempie.

Na pięciu bębnach i pięciu liniach wygrywających znajdziemy bardzo tradycyjne symbole owoców takich jak arbuzy, śliwki i pomarańcze ale i symbole związane z tematyka motoryzacyjną. Ale dodatki, które sprawiają, że tempo tej gry jest większe niż innych to dodatki takie jak bonusowa wygrana, którą można zdobyć gdy na ekranie pojawi się trzy lub więcej symboli bonusu.

Gra Slotowa Kajot Speed Club Online Za Darmo

A z wygraną bonusową dostajemy bonusową grę – jedną za każdy symbol bonusu. Gdy zakończymy już grę i zdecydujemy się na hazardową rundę cała nasza wygrana może zostać zwielokrotniona, a jeżeli podczas gry natrafimy na niebieski symbol nasza dotychczasowa wygrana zostanie zabezpieczona przed jej utratą. Dlatego nie czekaj dłużej: na miejsca – 3 – 2 – 1  i jazda po  pierwsze miejsce w wyścigu i wielką wygraną.

No comments

Leave a Reply