Mobile

Princess of Sky

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Princess of Sky

Maszyna do Gier Princess of Sky Online Za DarmoMaszyna do gry Princess of Sky jest grą hazardową, która bazuje na bajkach i z chęcią podzieli się z Tobą swoim przepięknym otoczeniem. Ten automat do gry dostępny jest na stronie BGaming i skonstruowany został wokół spokojnego i niezwykłego uniwersum, gdzie będziesz mógł być bardziej beztroski i stanowczo mocniej skupił się na wygrywaniu pieniężnych nagród oferowanych przez symbole.

Maszyna do Gier Princess of Sky Online Za Darmo

Cechy gry

Maszyna do gry Princess of Sky jest oczywiście ustawiona na tle nieba, nie będziesz też słyszał żadnej muzyki podczas rozgrywki. Efekty dźwiękowe zostały ograniczone do minimum, usłyszysz je kiedy bębny będą się obracać, lub po każdej wygranej. Automat do gry Princess of Sky wygląda naprawdę świetnie i jeśli nie jesteś uczulony na bajki, baśnie, legendy lub też księżniczki, z pewnością ten automat podejdzie Ci do gustu.

Rozgrywka na tej maszynie do gry jest dość prosta, ale nie znaczy to, że nie zapewnia ona dreszczyku emocji i zabawy. Ten automat do gry bazuje na 9 wygrywających liniach i 5 bębnach. Wygrywające linie w tej grze hazardowej są możliwe do zmiany, a wielkość zakładu jaki będziesz chciał postawić na wygrywającej linii zaczyna się od 0.10 aż do 1 monety. Będziesz mógł skorzystać z przycisków plusa i minusa, które znajdziesz na ekranie maszyny. Będziesz mógł też użyć kolorowych bocznych zakładek, na których zobaczysz aktywne wygrywające linie, lub też nacisnąć przycisk MAX, aby Twój zakład automatycznie przestawił się na najwyższą wartość.

Symbole gry

Ta maszyna do gry bazuje na 8 podstawowych symbolach, które będziesz mógł zobaczyć na tabeli wypłat. Zaczynają się one od znaków z kart do gry od 10 aż do Króla. Inne znaki są połączone z symbolami, a wśród nich różowe zawiązane prezenty, złote klucze, królewskie korony i diamentowe pierścionki.

No comments

Leave a Reply