Mobile

Throne Of Egypt

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Throne Of Egypt

Mazsyna Do Gier Throne Of Egypt Online Za DarmoWejdź do grobowca faraona i zasiądź na egipskim tronie. Odkrywaj tajemnicze skarby skrywające się w tej grze o tematyce starożytnego Egiptu. Strona wizualna, jak i dźwięki egzotycznej muzyki tego 5-bębnowego automatu za Darmo z 25 liniami wypłat wprowadzają w klimat starożytnego Egiptu. Do symboli należą amulety ze skarabeuszem, jastrzębiem, urny, złote skrzynie ze skarbami, Kleopatra, Tutanchamon, Anubis i Ra.

Mazsyna Do Gier Throne Of Egypt Online Za Darmo

Symbolem Wild jest logo gry, za które w zależności od liczby trafionych symboli gracz wygrywa do 10 tys. żetonów. Wild zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter i występuje w stosach po 3. Trafienie 2 symboli scatter na 1 i 5 bębnie aktywuje 15 darmowych spinów, podczas których wygrane mnożone są x2. Spiny mogą być reaktywowane za pomocą tej samej kombinacji symboli, które aktywowały darmowe spiny.

Gra posiada 3 bonusowe komnaty. Trafienie 3 bonusowych symboli oka na 2,3 i 4 bębnie aktywuje pierwszą z 3 rund komnaty, jaką jest Komnata Skarabeusza, podczas której gracz ma za zadanie odnaleźć złoty klucz poprzez obrócenie 12 skarabeuszy. Odnalezienie klucza aktywuje kolejną rundę – Komnatę Orła, podczas której gracz musi ponownie odnaleźć złoty klucz, aby móc przejść do ostatniej rundy, jaką jest Komnata Księżniczki, gdzie gracz ma za zadanie wybrać spośród księżniczek, aby wygrać nagrodę w postaci mnożnika.

No comments

Leave a Reply