Mobile

Tetri Mania

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Tetri Mania

Mazsyna Do Gier Tetri Mania Online Za DarmoTen nowy, 4 bębnowy automat przywołuje wspomnienia z dzieciństwa dotyczące znanej i lubianej gry tetris. Do symboli gry należą kolorowe litery i cyfry oraz dżoker i dwa symbole scatters, którymi są elementy tetris. Ta darmowa gra posiada takie opcje jak kaskadowe wygrane, symbol Wild, dwa symbole scatters oraz darmowe zakręcenia.

Mazsyna Do Gier Tetri Mania Online Za Darmo

Kaskadowe wygrane polegają na zastąpieniu wygrywającej kombinacji symboli spadającymi nowymi pomagając zdobyć kolejne wygrane. Kiedy identyczne symbole zapełnią cały ekran, wygrana zostaje podwojona. Znak zapytania pełni funkcję jednego z symboli scatter, który nagradza losowo w zależności od liczby Mystery Scatters, które pojawiają się na bębnach. 3 lub 4 symbole Mystery Scatters aktywują nagrodę 10-50 krotności lub 50-200 krotności stawki.

Drugim sybolem scatter jest żeton dolara, który w momencie trafienia 3 lub 4 jego symboli aktywuje 15 lub 30 darmowych zakręceń. Przynajmniej 3 symbole dżokera, który zastępuje inne z wyjątkiem symbolu scatter, to kolejna wygrana.

No comments

Leave a Reply