Mobile

Myth

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Myth

Mazsyna Do Gier Myth Online Za DarmoSymbolami w grze są mityczne stworzenia jak np. Cyklopi, Meduza, czy Minotaur. Automat oferuje 20 linii wypłat do wyboru. Maksymalną liczbą żetonów na linię to 5 sztuk, a maksymalna wartość żetonu to 25c, co daje 25$ za spin. Dostępna jest również opcja auto play oraz gamble.

Mazsyna Do Gier Myth Online Za Darmo

Symbolem Wild jest wojownik, który zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem symbolu scatter. Wojownik jest też symbolem o najwyższej nagrodzie w postaci 5000 żetonów za jego 5 symboli, a 1000 żetonów za 4 symbole. Wild dodatkowo podwaja wartość wygrywającej kombinacji, której jest częścią.

Innymi wysoko płatnymi symbolami są Minotaur i Meduza – za 5 symboli gracz otrzymuje 750 żetonów, z kolei cyklopi, trójgłowy pies i harpia warte są 250 żetonów. Figury karciane to symbole o mniejszej wartości.

Gra posiada tylko jedną opcję bonusową – darmowe spiny, które aktywuje 3 lub więcej symboli złotych urn. Złote urny są również symbolami scatter, które nagradzają mnożnikiem 200x za 5 symboli lub 20x za 4 symbole. Gracz ma do dyspozycji 15 spinów, podczas których każda wygrana to mnożnik 3x, a kombinacja z symbolem Wild to wygrana dwukrotnie pomnożona. Dodatkowo, jeżeli gracz trafi 3 lub więcej symboli złotej urny, otrzyma 15 dodatkowych spinów.

No comments

Leave a Reply