Mobile

Arctic Fortune

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Arctic Fortune

Mazsyna Do Gier Arctic Fortune Online Za DarmoTematem tego hazardowego automatu za darmo są Wikingowie. Aby rozpocząć grę należy wybrać wartość żetonu spośród dostępnych 0.01, 0.02, 0.05, 0.10 i 0.20 oraz ich liczbę (1-10) na linię. Kombinację wygrywającą tworzy 3 lub więcej identycznych symboli na kolejnych bębnach zaczynając od pierwszego, jednak symbole nie muszą pojawiać się w równym rzędzie.

Mazsyna Do Gier Arctic Fortune Online Za Darmo

Trafienie 5 symboli wojowników z tarczą oznacza jackpota w postaci 1,500 kredytów. Kolejnym symbolem wysokiej wartości jest wojowniczka z Wikingiem w hełmie. Symbole mniejszej wartości to skrzynia skarbów, barkas, biały wilk oraz róg wypełniony winem.

Symbolem Wild jest logo gry, które pojawia się tylko na 2 i 4 bębnie i zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu scatter, którym jest stara mapa pojawiająca się w dowolnym miejscu na wszystkich bębnach. Trafienie 3 lub więcej symboli scatter aktywuje rundę bonusową, podczas której gracz ma za zadanie zestrzelić ogromne pająki i wygrać darmowe spiny lub mnożnik.

No comments

Leave a Reply