Mobile

Zombie Slot Mania

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Zombie Slot Mania

Maszyna do Gier Zombie Slot Mania Online Za DarmoZombie Slot Mania, maszyna do gry, jest grą która trzyma się z daleka od nieinspirującego uroku, taniej muzyki i zwykłego stylu.

Maszyna do Gier Zombie Slot Mania Online Za Darmo

 

Ta maszyna do gry jest przepiękna, jeśli chodzi o jej zaprojektowanie i design. Nawet jeśli bazuje ona na napędzanej krwi jatce w swoim motywie, wygląda ona przyjemnie dla oka. Do stworzenia gry skorzystano z pracy artystów kreatywnych, aby utrzymać całkowicie motyw zombie. Obrazki w tej maszynie do gry są kreskówkową wersją hord zombie i są tutaj też takie z przekrwionymi oczyma wraz z wypadającą gałką oczną. Ta maszyna do gry posiada też pieska, który bawi się w aport korzystając z ramienia.

Wygrywanie w tej maszynie do gry będzie czymś naprawdę niesamowitym i znajdziesz tutaj wiele różnych dróg dzięki którym możesz osiągnąć zdobycie nagrody. Masz tutaj 5 bębnów oraz 50 wygrywających linii do rozgrywki i możesz aktywować wszystkie z nich. Wygrane można zdobyć z każdej strony. Ta maszyna do gry oferuje symbole darmowych obrotów, dodatkowe, bonusowe mini-gry i dzikie symbole. Mini gra wymaga wyboru odpowiedniego grobowca w celu zdobycia wielkich wygranych pieniężnych. Jest to raczej jak klasyczna gra muszelkowa i jest tutaj wystarczająca szansa na wygraną wraz z bonusowymi ofertami.

Jak grać?

Interfejs użytkownika w tej maszynie do gry wygląda dobrze i nie ma nic związanego z zombie na nim. Bębny zostały ulokowane na stałe w grze i nie ma tutaj nic mylącego jeśli chodzi o wypłaty pochodzące z wygrywających kombinacji symboli. Przyciski z którymi będziesz grać znajdziesz u dołu ekranu pod bębnami. Po lewej stronie jest przycisk, dzięki któremu możesz dopasować zakład z jakim będziesz chciał rozpocząć rozgrywkę.

No comments

Leave a Reply