Mobile

Xmas Cash

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Xmas Cash

Maszyna do Gier Xmas Cash Online Za DarmoJeśli tylko kochasz Święta Bożego Narodzenia, wtedy będziesz cieszyć się jako że święta przyjdą wcześniej razem z tą darmową gra. Możesz cieszyć się jasno oświetlonymi i ozdobionymi drzewkami razem z kolorowymi światełkami i mieniącymi się złotymi gwiazdami. Powinieneś też zauważyć świąteczne skarpety, po brzegi wypełnione prezentami razem z wesoło wyglądającym bałwanem oraz Rudolfem. Już sama myśl o tym wszystkim z pewnością ogrzewa Twoje serduszko.

Maszyna do Gier Xmas Cash Online Za Darmo

 

Wszystko w tej grze krzyczy ‘ŚWIĘTA’! Ta gra wygląda jakby była naszkicowana na ścianie za drzewostanem i posiada ona kratkę 3×3. Jest ona otoczona przez złoto zdobione symbole i sprawi to, że każde dziecko będzie szczęśliwe, gdyż będzie mogło usiąść u Świętego Mikołaja na kolanach. Ta gra posiada 9 wygrywających linii oraz 3 bębni i wygląda na całkiem nagą.

Specjalne symbole gier

Nawet jeśli symbole tej gry hazardowej mogą wyglądać równo i mogą nagradzać one graczy hojnymi wygranymi, prawda jest taka, że symbol bonusowy przyniesie dużo większe nagrody. Jeden bonusowy znak zawiera dwa dzwonki razem z gałązką ostrokrzewu, a drugi bonusowy to choinka i oba z nich posiadają etykietę, bonusowy 1 oraz 2.

Jeśli uda Ci się zdobyć bonusowy jeden, dostaniesz wtedy 8 darmowych obrotów kiedy zdobędziesz co najmniej trzy z nich. Wygrane które stworzysz podczas tych ekstra gier mogą posiadać też mnożniki, które są już związane z daną kombinacją. Dobrymi wieściami jest też fakt, iż mogą one być aktywowane wiele razy aby zdobyć pętlę bonusowych obrotów. Bonusowy znak numer dwa działa tutaj jako ‘Prize Pick’ i da Ci on trzy różne opcje, a wtedy będziesz musiał wybrać jeden z nich. Kiedy uda Ci się wygrać, będziesz mógł cieszyć się bonusem x111 w tej maszynie do gry.

No comments

Leave a Reply