Mobile

Xmas Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Xmas Cash

Maszyna do Gier Xmas Cash Online Za DarmoJeśli tylko kochasz Święta Bożego Narodzenia, wtedy będziesz cieszyć się jako że święta przyjdą wcześniej razem z tą darmową gra. Możesz cieszyć się jasno oświetlonymi i ozdobionymi drzewkami razem z kolorowymi światełkami i mieniącymi się złotymi gwiazdami. Powinieneś też zauważyć świąteczne skarpety, po brzegi wypełnione prezentami razem z wesoło wyglądającym bałwanem oraz Rudolfem. Już sama myśl o tym wszystkim z pewnością ogrzewa Twoje serduszko.

Maszyna do Gier Xmas Cash Online Za Darmo

 

Wszystko w tej grze krzyczy ‘ŚWIĘTA’! Ta gra wygląda jakby była naszkicowana na ścianie za drzewostanem i posiada ona kratkę 3×3. Jest ona otoczona przez złoto zdobione symbole i sprawi to, że każde dziecko będzie szczęśliwe, gdyż będzie mogło usiąść u Świętego Mikołaja na kolanach. Ta gra posiada 9 wygrywających linii oraz 3 bębni i wygląda na całkiem nagą.

Specjalne symbole gier

Nawet jeśli symbole tej gry hazardowej mogą wyglądać równo i mogą nagradzać one graczy hojnymi wygranymi, prawda jest taka, że symbol bonusowy przyniesie dużo większe nagrody. Jeden bonusowy znak zawiera dwa dzwonki razem z gałązką ostrokrzewu, a drugi bonusowy to choinka i oba z nich posiadają etykietę, bonusowy 1 oraz 2.

Jeśli uda Ci się zdobyć bonusowy jeden, dostaniesz wtedy 8 darmowych obrotów kiedy zdobędziesz co najmniej trzy z nich. Wygrane które stworzysz podczas tych ekstra gier mogą posiadać też mnożniki, które są już związane z daną kombinacją. Dobrymi wieściami jest też fakt, iż mogą one być aktywowane wiele razy aby zdobyć pętlę bonusowych obrotów. Bonusowy znak numer dwa działa tutaj jako ‘Prize Pick’ i da Ci on trzy różne opcje, a wtedy będziesz musiał wybrać jeden z nich. Kiedy uda Ci się wygrać, będziesz mógł cieszyć się bonusem x111 w tej maszynie do gry.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!