Mobile

Wild Neon

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Wild Neon

Maszyna do Gier Wild Neon Online Za DarmoNeony stały się popularnym motywem dla maszyn do gry. Neony stały się też bliższe sercom wielu różnych graczy maszyn, jako że można je znaleźć niemalże wszędzie, bary, kluby oraz wielkie kasyna z jasnymi światłami. Przeżycie swojego czasu na ziemi w świecie nocy wypełnionym po brzegi neonowymi światłami jest czymś, co przyciągnie każdego człowieka żądnego przygód. Teraz jesteś w stanie poczuć tą atmosferę bez koniecznego wychodzenia z domu. Jednak, jako że ta gra została stworzona jako mobilna maszyna do gry, możesz grać na niej z jakiegokolwiek miejsca będziesz chciał.

Maszyna do Gier Wild Neon Online Za Darmo

 

Bębny tej gry hazardowej mają układ 5×3 i posiadają one oszałamiające, futurystyczne tło. Zostało ono stworzone z przejrzystych metalowych ścian i pewne nieznane nam, oświetlone gwiazdami miasto, które rozciągać będzie się niedaleko drogi, na której się znajdziesz. Ikony w tej maszynie do gry mogą wydać się całkiem dziwne, gdyż zostały one zaprojektowane korzystając ze struktur diod LED i wyglądają one niczym żywcem wyjęte z filmu Tron. Co sprawia, że są one specjalne, to fakt, iż w rzeczywistości są one klasycznymi ikonami z owocowych kasyno gier.

Specjalne symbole gry

Ta maszyna do gry posiada specjalne bonusy, które sprawią, że będziesz chciał pozostać przy niej na dłużej. Pierwszą z rzeczy jest mechanika łączenia dzikich znaków, kiedy uda Ci się zdobyć dwa lub jeszcze więcej dzikich znaków, wtedy cała wygrywająca linia stanie się również dzika. Po łączących się dzikich znakach, będziesz też mógł cieszyć się bonusowymi symbolami. Zdobycie trzech lub więcej bonusowych znaków aktywuje i otworzy dla Ciebie unikalną darmową grę w stylu kart-zdrapek. Kiedy otworzysz tajemniczy panel na karcie, będziesz mógł odkryć ekstra symbole, mnożniki, darmowe obroty oraz natychmiastowe wypłaty wygranej.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!