Mobile

White Wizard Deluxe

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

White Wizard Deluxe

Maszyna do Gier White Wizard Deluxe Online Za DarmoWhite Wizard Deluxe posiada 5 bębnów oraz 100 wygrywających linii. Jest to stworzona gra od innej, popularnej i oryginalnej maszyny i można na niej grać za pomocą jednej monety. Posiada ona rozwijający się dziki znak na bębnach jednak pojawia się on tylko na 1, 3 oraz 5 bębnie. Dzikie znaki potroją wygraną jeśli tylko staną się częścią wygrywającej kombinacji w dwóch bazowych grach razem z trybem darmowych gier. Jest to możliwe aby zdobyć aż do 400 darmowych obrotów całkowicie.

Maszyna do Gier White Wizard Deluxe Online Za Darmo

 

Jest to jedna ze specjalnych gier od deweloperów, które posiadają 100 wygrywających linii. Są tutaj magiczne poczęstunki razem z ofertą, która zawiera rozwijające się dzikie znaki.

Symbole gier

Kiedy zobaczysz tą grę po raz pierwszy, będzie ona wyglądać tak samo jak oryginalna. Design tej kolejnej części jest taki sam, jednak jest tu tylko kilka z dziwnych poprawek na symbolach. Możesz znaleźć znaki od A aż do 9, a nie A do W, tak jak było w oryginale. Jest tutaj też błyszcząca się, niebieska sfera która nagrodzi Cię 5x razy Twojego zakłady. Jest tu też lodowa latarnia razem z jednorożcem, które mogą wypłacić aż ponad 10x Twojego zakładu. Księga czarów oferuje co najmniej 20x Twojego zakładu. Najwyżej opłacanym symbolem w tej maszynie do gry jest gotujący się kociołek i kiedy uda Ci się zdobyć 5 z nich, dostaniesz wtedy 30x razy zakładu.

Specjalne symbole gry

Biały czarodziej jest dzikim znakiem tej maszyny do gry i jeśli uda Ci się zdobyć go na 1, 3 lub 5 bębnie, wtedy może się on przenieść na inne bębny tej gry hazardowej. Wygrywająca kombinacja, która zawiera w sobie dziki znak, będzie profitować mnożnikiem 3x razy przy wypłacie.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!