Mobile

Under The Bed

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Under The Bed

Maszyna Do Gier Under The Bed Online Za DarmoTen 5 bębnowy automat video w 3D z 30 liniami wypłaty jest przyszłością w świecie automatów. Kiedy raz zagrasz w tę kasyno grę, już nigdy nie powrócisz do automatów 2D bez względu na to, jak dobra jest muzyka, czy design. Gra naładowana jest tyloma bonusami i darmowymi zakręceniami, iż każde z nich może wydawać się wygrywającym! Grafika, muzyka i animacja na tym automacie są tak wspaniałe, że dają wrażenie oglądania wielkobudżetowej kreskówki.

Maszyna Do Gier Under The Bed Online Za Darmo

 

Wszystko jest wyjątkowe w tym automacie. Każda wygrywająca kombinacja z jednym z potworów  (takim jakiego można znaleźć pod łóżkiem) z otokiem wokół, to szansa na trafienie symbolu wild i wygranie darmowych zakręceń. Liczba na symbolu wskazuje ilość zakręceń, podczas których symbol Wild zostaje w miejscu.

3 lub więcej symboli łóżka wyzwala kolejny bonus, podczas którego gracz dołącza do dzieci w pokoju i wybiera potwora, który je wystraszy, a gracza nagrodzi. Jeżeli gracz wybierze kartę, do pokoju wejdzie mama, aby uspokoić dzieci, a gra zostanie zakończona.

Automat do gier posiada również opcję podwojenia wygranej, podczas której gracz musi zgadnąć jak potoczy się kostka, czy wypadnie liczba parzysta, czy też nie. Panel sterowania grą znajduje się tam, gdzie bębny, czyli pod łóżkiem. Przed rozpoczęciem gry należy wybrać liczbę linii wypłat, zakład na linię oraz wartość żetonów.

No comments

Leave a Reply