Mobile

Toki Time

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Toki Time

Maszyna do Gier Toki Time Online Za DarmoMaszyna do gry Toki Time jest grą, która wygląda naprawdę zabawnie i cechuje się ona zestawem przeróżnych postaci w japońskim stylu. Są one połączeniem jasnych kolorów, kształtów i wielkości. U dołu ekranu tej gry hazardowej będziesz mógł znaleźć łupiny i właśnie tam symbole będą znikać po rozgrywce. Ta maszyna do gry wygląda unikalnie do pewnego stopnia, dlatego, że nie znajdziesz tutaj żadnych darmowych obrotów, symboli i bonusowych znaków. Jednakże, jest też ona do pewnego stopnia grywalna, ponieważ jest w niej wiele różnych dróg do wygranych, a także konkretne podejście do dzikich symboli.

Maszyna do Gier Toki Time Online Za Darmo

Ta maszyna do gry posiada najlepszą grafikę i jest ona ułożona na obracającym się niebie, kolory będą zmieniać się od światła do całkowitej ciemności i z powrotem, co może przypominać cykl dnia i nocy. Symbole w tej maszynie do gry posiadają milutkie i przyjazne cechy, a wszystkie z nich przypominać będą swoimi cechami dziecięce bajki. Ekran posiada na sobie również tańczące kwiatuszki oraz grzybka. Kwiatki wyglądają na animowane, podczas gdy grzybek będzie całkiem powściągliwy. Muzyka tej gry hazardowej sprawi, że będziesz czuł się jakbyś oglądał bajkę, ale jest też ciekawy dobór dodatkowych efektów dźwiękowych, a wśród nich zobaczysz symbol Toki, który pozwoli Ci poczuć rozkosz i zachwyt, kiedy uda Ci się zdobyć wygraną.

Symbole gry

Ta gra hazardowa bazuje na 5 bębnach oraz 11 wygrywających liniach. Jednakże, gracz nie będzie musiał rozpoczynać rozgrywki z wygrywającymi liniami. W tej maszynie jest całkowity zakład za każdy obrót z którego korzystamy.

Symbole w tej maszynie do gry zawierają żółtą gwiazdkę, fioletowy symbol który ma wąski, czerwony symbol uśmieszku, uroczysty zielony symbol oraz niebieski symbol z rogami. Jest tutaj również żółty symbol, który wygląda jak połączenie psa i kurczaczka.

No comments

Leave a Reply