Mobile

The Vikings Playpearls

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

The Vikings Playpearls

Maszyna do Gier The Vikings Playpearls Online Za DarmoMaszyna do gry The Vikings jest grą hazardową, którą znajdziesz na PlayPearls i posiada ona świetną oprawę graficzną. Układ w tym automacie do gry to 5×3 i posiada on też potencjał na zabezpieczenie wystarczającej ilości nagród. Wszystko co musisz zrobić to nawigacja przez zmiany w tej maszynie do gry co pomoże Ci zdobyć trochę pieniędzy, które będą nienaruszone. Może to brzmieć prosto, jeśli chodzi o samą teorię, jednak w praktyce może to być ciężkie i nie ma tutaj wiele wyzwań. Nawet jeśli wygrywająca kombinacja nie jest łatwa do zdobycia na ekranie, darmowe obroty są prawdopodobnie jeszcze cięższe.

Maszyna do Gier The Vikings Playpearls Online Za Darmo

 

Tło w tej maszynie do gry pokazywać będzie niebo o zachodzie słońca, będziesz też mógł zobaczyć dwóch członków klanu. Są to dwaj blondyni odziani w ubiór typowy dla wikingów. Będą oni luźno stać i chować się za bębnami. Jednakże, mężczyzna będzie wyglądać dużo groźniej w porównania do kobiety. Ci dwaj ludzie szykują się właśnie na wejście do bitwy, mają oni ze sobą swoje tarcze i siedzieć będą przy ogniu w nocy, gdzie rozmawiają o swoim folklorze.

Specjalne symbole gry

Symbol łodzi bojowej wikingów jest jedną z lepiej nagradzających ikon w tej maszynie do gry, jednak działa to tylko wtedy, kiedy zdobędziesz pięć z nich. Wraz z tą niepewnością, jest to dobry moment na złożenie nadziei i modlitw o szczęście w ręce nordyckich bogów, którzy będą mogli zapewnić Ci rundy darmowych obrotów w ilości 40. Bonusowy symbol może nagrodzić Cię wystarczającą ilością w zależności od tego, ile symboli udało Ci się zdobyć.

Wygrywające linie w tej maszynie do gry są możliwe do zmiany, a minimalny zakład wynosi 0.10.

No comments

Leave a Reply