Mobile

The Three Stooges

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

The Three Stooges

Maszyna do Gier The Three Stooges Online Za DarmoThe Three Stooges: Disorder in the Court, maszyna do gry, wypełniona jest bezmyślnością której brakuje ludziom w hazardowych maszynach do gry. Ta gra posiada wiele oczekiwać i nie wszyscy są do końca pewni, czy ta gra hazardowa jest w stanie doścignąć cały szum, jaki wokół niej zrobiono. Ta gra posiada 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii. Bazuje ona na filmie, który jest amerykańskim klasykiem kinematografii, a nazywa się „Głupi, głupszy, najgłupszy”. W filmie tym grają Larry Fine, Moe Howard oraz Curly Howard. Gra idealnie pasuje do hołdu, jaki chciała oddać. Kiedy zobaczysz design tej maszyny do gry, z pewnością poczujesz delikatną dozę nostalgii.

Maszyna do Gier The Three Stooges Online Za Darmo

 

Wygrywające linie tej maszyny do gry są stałe i nie mogą one zostać zmienione manualnie. Jako gracz powinieneś użyć selekcji zakładu podczas dopasowywania zakładu. Wartość monety w tej maszynie może wynosić od 0.25 aż do 12.50. Gra ta posiada opcję automatycznej rozgrywki, gdzie bębny będą obracać się same przez pewien czas. Gra może być użytkowana przez każdego z graczy, niezależnie od jego umiejętności.

Specjalne cechy maszyny

„Głupków” można znaleźć jako symbole w tej grze hazardowej. Najwyżej opłacanym symbolem w tej grze jest Gail Tempest, lub Tancerz oraz Adwokat. Symbole te są w stanie nagrodzić gracza aż do 1000 monet. Dziki znak tej kasyno gry jest w stanie zarobić aż do 3000 monet i może on też zastąpić każdy inny symbol jeśli chodzi o mniej opłacane ikony kart do gry. Bonusowy symbol prosto z sali sądowej może nagrodzić od 15, 20 aż do 25 darmowych obrotów, w zależności od ilości bonusowych symboli, jakie pojawią się na bębnach, na ekranie gry. Bonusowa gra w tej maszynie nazwana jest Whack-A-Juror. Polly, papuga, jest kolejnym bonusowym symbolem.

No comments

Leave a Reply