Mobile

The Three Musketeers

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na peniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

The Three Musketeers

Maszyna do Gier The Three Musketeers Online Za DarmoMaszyna do gry The Three Muskeeters jest grą hazardową, która bazuje na historii Trzech Muszkieterów; są nimi Aramis, Porthos oraz Athos. Wśród nich jest też czwarty, który nazywa się d’Artagnan. Mają oni za zadanie znaleźć diamenty które zostały ukradzione samej królowej.

Maszyna do Gier The Three Musketeers Online Za Darmo

 

Możesz znaleźć tą maszynę do gry na stronie Playtech. Zabierze ona swoich graczy na osławioną przygodę, gdzie czterej muszkieterowie będą szukać skradzionych, drogocennych diamentów, które zostały zabrane królowej. Kiedy d’Artagnan znajdzie się na 2 i 4 bębnie w tym samym czasie, aktywuje się dla Ciebie bonus Królewskich Diamentów. Będziesz mógł wybierać w 5 etapach. W pierwszym etapie będziesz musiał wybrać jakikolwiek z 3 mostów. Kiedy wybierzesz monetę, zostaniesz zabrany do kolejnego, drugiego etapu, gdzie będziesz musiał wybrać między etapem Ścieżki, etapem Beczki oraz etapem Katapulty. W ostatnim etapie, który nazywa się Skrzynia Skarbów, będziesz mógł znaleźć diament królowej, który zapewni Ci największą wygraną maszyny.

Symbole gry

Podczas rozgrywki będziesz musiał zdobyć kombinację, która składa się z 3, 4 lub 5 symboli, aby zdobyć wygraną. Symbolami związanymi z motywem są ametyst, korona, zwoje oraz rękawiczki. Trzej muszkieterowie będą mogli aktywować bonusową grę jeśli pojawią się w odpowiedniej kombinacji. Z Pathosem, dostaniesz Niezwykłe Miecze z bonusu Pathosa, Athos aktywuje dla Ciebie bonus Athosa Dzikich Muszkieterów, a Aramis otworzy bonus Aramisa zwany Złotymi Sztyletami.

Ta gra hazardowa bazuje na 5 bębnach i 50 wygrywających liniach, których ilość może zostać dopasowana. Zakład zaczyna się od 0.05 aż do 5000 monet.

No comments

Leave a Reply