Mobile

Tennis Champion

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Tennis Champion

Maszyna do Gier Tennis Champion Online Za DarmoTennis Champion, automat do gry, jest grą która wygląda uderzająco i nie zawiera ona klasycznych ikon z kart do gry, zamiast tego korzysta ona ze sportowych, specyficznych znaków na bębnach.

Maszyna do Gier Tennis Champion Online Za Darmo

 

Najniżej opłacanym symbolem w tej maszynie do gry jest torba na przybory oraz para rakietek. Wypłacają one aż do 20x razy Twojego zakładu, jeśli uda Ci się zdobyć co najmniej 5 z nich. Najwyżej opłacany symbol zapewnia aż 80x razy postawionego zakładu i stanie się to, kiedy gracz dopasuje do siebie co najmniej 5 tub z piłkami tenisowymi. Inne symbole, które zostały zawarte w tej maszynie do gry to trofea, daszki, butelki z wodą oraz adidasy. Gwiazda tenisistka jest tutaj dzikim znakiem tej maszyny do gry, podczas gdy profesjonalny tenisista jest bonusowym symbolem. Tło tej maszyny do gry wygląda jak kort do tenisa i daje to graczom unikalną atmosferę, jako że będzie on czuł się, jakby to właśnie on grał na tych prestiżowych zawodach tenisa.

Dźwięk w tle tej gry hazardowej posiada proste efekty dźwiękowe z wpadającą w ucho wygrywającą melodią, która sprawi, że gracz poczuje się jakby był w środku akcji i nie będzie on chciał oderwać się od tej gry hazardowej.

Cechy gry

Atrakcje tej maszyny do gry to jej rundy darmowych obrotów oraz mnożnik wygranych. To zapewnia, że jeśli nie uda Ci się zdobyć żadnych wygranych, wtedy Twoja szansa na zdobycie dużo większej wygranej w przyszłości zwiększy się. Wygrywający mnożnik będzie się ciągle powiększać aż do czasu, kiedy gracz zdobędzie wygraną. Bonus pięciu razy jest dostępny kiedy użytkownikowi uda się zdobyć pięć obrotów, a maksymalny mnożnik 15x razy zostanie stworzony, kiedy ktoś obróci bębnami 9x razy bez żadnych wygranych.

No comments

Leave a Reply